ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten Alaşım Biten Parçaları

Tungsten Alaşım Biten Parçaları

Yüksek Yoğunlukta tungsten alaşımları yoğunluk, mekanik kalitesi, işlenebilirlik, erozyon güvenliği ve ekonominin özel bir sentezini vermek. Tungsten Ağır Alaşımları derece yüksek sıvılaştırma noktasına zorunda ve bir yoğunluk iki çelik yaptım ve iki kurşun daha ağır olduğunu var. Tungsten miktarı, denenmiş ve gerçek tungsten alaşımları, 90 98 ağırlıkça yüzde farklıdır ve Bunların yüksek yoğunluklu arkasında açıklamadır. Örnek uranyum veya kurşun kabul yüksek yoğunluklu malzeme ile karşılaştırıldığında zaman bu çok yönlü malzemeler ilgi yararlı puan vermek. Kurşun varlığı ile sağlık tehlikeleri büyük. Tungsten alaşımları kurşun seçmeli daha güvenli sağlamak ve onların yüksek yoğunluklu ayrıca hatta büyük koşullarda, daha iyi Onların şekil tutmak için onları güçlendirir. Uranyum benzer kalınlığı sunarken, onun öngörülemeyen doğası, pahalı bertaraf ve lisans gereksinimleri onunla zorlu çalışma yapmak. Biz mamul ve yarı kaynağı-bitmiş tungsten alaşım ürünleri.

Iyi özellikleri, erozyon ve aşınma: Volfram Alaşım Parçaları, modern ve il segmentlerin son derece çeşitli seferde keşfedilen olabilir, hepsi bir ilişkilendirilebilir noktası olarak bir yönü var. Sizin için rekabetçi ürünler sunmak için elimizden geleni yapmaya hazırız.

 

Eğer tungsten alaşım sinterlenmiş herhangi bir ilgi varsa, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com veya telefonla:00 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım imalatı Süreci| Tungsten Alaşım Uygulama | Tungsten Ağır Alaşım İşlenmiş
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved