ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten Alaşım Plakası

Tungsten Alaşım Plakası

tungsten alaşımlı levha
Tungsten Alaşım Plakası
Tungsten alaşım plakalar B-Ni-Fe ya da W-Ni, Cu ya da W-Ni-Cu-Fe oluşan iki fazlı kompozit sahiptir ateşe dayanıklı metal, bazı tungsten alaşımları, böylece Co, Mo, Cr, vb tungsten alaşımı olabilir içeren vb çubuklar, küpler, bloklar, tuğla, yüzük, tabak gibi: çeşitli şekiller, renk içine işlenmiş

Tungsten alaşım Plate için başvurular:

1) Spor eşyaları: dart karşılaştırma için Profesyonel tungsten alaşımlı levha. Dizi düşmek: mermi türü, tipi su, boru tipi, yarım su damlacıkları tipi, tip silindir var.

2) Denge ürünleri: karşı ağırlık serisi ile yüksek yoğunluklu tungsten alaşım plakaları: Mekanik çekiç dengesi; Çekiç sinek; Petrol sondaj denge çubuk; Dart çubuk; Golf denge parçası; Araç karşı ağırlık parçası; cep telefonları, oyun osilatör; havacılık jiroskop; Sarkaç saatler; Karşı ağırlık denge topu; Darbeye araç çubuğu.


tungsten alaşımlı levha
Tungsten Alaşım Plakası4) Elektrik malzemesi: elektrot ve direnç kaynak elektrodu elektriksel deşarj işleme; yüksek oranda elektrik kontakları, temaslarında havalı kesici.

5) Yüksek sıcaklık alaşımlı ısı emici: nedeniyle yüksek sıcaklığa dayanıklı ve iyi ısıl performans, ısı emici malzemeler gibi alaşım plakaları tungsten isswitching elektronik endüstrisine.

Tungsten Alaşım Plaka Giriş

tungsten alaşımlı levha
Tungsten Alaşım Plakası
1, Genişlik * Uzunluk: (2.0-250.0mm) * (2.0-250.0mm)
2, kalınlığı: 2mm-15mm
3, Yoğunluk: 15,8-18,75 g / cm3
4, Kompozisyon: W içeriği: 85-99% W-Ni-Fe, W-Ni-Cu
5, Yüzey: atık yüzeyi, Forged yüzey zemin yüzeyi
Tungsten alaşım plakalar iyi işleme özelliği kütük ve özel soğuk ve sıcak haddeleme teknolojisi ile üretilen; Onlar, elektro-vakum endüstrileri aydınlatma, elektronik için tungsten hedef, tungsten ısı elemanları, tungsten radyasyon kalkanları ve tungsten tekneler yapmak için kullanılabilir.

Tungsten alaşım plakalar nükleer tıp, nükleer araştırmalar, GEOLOGGING ve ülke güvenliği için kolimatör üretiminde çok önemli bir rol oynamaktadır. Bu malzemeler X-ışınları ve gama ışınlarına karşı güvenilir bir koruma sağlar. Şöyle tungsten alaşımı levha kalınlığı:
Folyo - (0.13mm) 'de daha az 0.005 bir kalınlık ..
Plaka - veya daha büyük 0.188 inç (4.75 mm) eşit kalınlığa.
Levha - 0.005 inç ya da daha büyük için 0.187 inç (4.75 mm) (0.13mm) daha az veya eşit kalınlıkta
İlgili Bağlantılar: Ağır Alaşım Blank tungsten| Tungsten Ağır Alaşım Sinter | Tungsten Ağır Alaşım İşlenmiş
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved