ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten Alaşım Bullet Şekli

Tungsten Alaşım Bullet Şekli

tungsten alaşım mermi ağırlığı
Kurşun Şekilli tungsten alaşım
Tungsten alaşım mermi ağırlığı balıkçılık ağırlıkları dolayısıyla bas balıkçıları tarafından takdir edilmektedir, gerçekten koni veya mermi şekli ve kolayca otların arasından kayıp için tasarlanmıştır. Bu tür solucan veya Craws gibi yumuşak plastik yemler önünde doğrudan hileli, solucan ağırlıkları yerinde sabit veya hat boyunca kaymasına izin verilebilir. Tungsten alaşım ağırlığının en tungsten alaşım kullanımı bilinmektedir, ağırlık birçok alanda kullanılabilir. bize sunduğu tungsten alaşım ağırlık almaya hak kazanmıştır.

Tungsten alaşım mermi şekiller ağırlıkları saf tungsten% 97 yoğunluğa ulaşmak için saf yüksek kaliteli tungsten tozu ve şekilli kullanarak, metal enjeksiyon kalıplama ile yapılır. Tungsten alaşım ağırlık kurşun muadili daha küçük olan bir ağırlığa sahip kalın kapak delici ve balıkçılar alt teması hissettirmeden için uygundur.

Çünkü onun yüksek yoğunluklu, tungsten alaşım tungsten alaşım ağırlık yapmak için en iyi malzemedir, tungsten alaşım ağırlık toksik olmayan balıkçılık ağırlığı ve yaygın değişik alanlarda kullanılan, tungsten alaşım ağırlık ürün, önde gelen ürünleri. Biz gereksinimleri ile tam uyum içinde tungsten alaşım ağırlığının her türlü sağlayabilir.

Biz çeşitli boyut ve renk ile en ucuz tungsten mermi ağırlıkları hacme sahip.

Eğer tungsten alaşım mermi şekil ve tungsten alaşım ağırlık ürünlerde herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresisales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirsiniz: 0086 592 5129595/5129696/5127878.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Ağır Alaşım Balıkçılık ağ kurşunu| Volfram alaşımları Worm Ağırlıklar
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved