ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten Alaşım Cube

Tungsten Alaşım Cube

tungsten metal makine çok zor olduğu için en yaygın, uzak süreçler mükemmel yapamaz. Ancak, metal enjeksiyon kalıplama (MIM) hale getirmek için ideal bir üretim sürecidir tungsten alaşım küp. MIM vb karmaşık üç boyutlu yapısı, yüksek yoğunluk, yüksek sertlik, yüksek hassasiyet, mülkiyet ile metal ve seramik bileşeni üretimi için uygundur Küçük, MIM birçok avantajı var, daha karmaşık, daha hassas, yoğunluk% 95 gelir - saf tungsten bunun% 98. bunun yüksek yoğunluklu anlamlı bileşenlerin fiziksel boyutunu azaltmak için mümkün kılar. Bu da, ürünün ağırlığı dağılımının daha iyi kontrol yarar sağlar ve kontrol eden mekanizmaların duyarlılığını arttırır. büyük bir kitle sınırlı bir alanda muhafaza edilmesi gereken yerlerde, tungsten alaşım küp ideal bir malzemedir. Ayrıca, titreşim kullanılabilir.

Metal Enjeksiyon Nedir?

Metal enjeksiyon kalıplama (MIM) kompleksi şeklinde, yüksek hacimli metal veya alaşım parçaları üretmek için büyüme teknolojidir. Metal enjeksiyon kalıplama (MIM) parçalar demir ve demir dışı metaller ve alaşımlar üretilebilir.

tungsten küp yoğunluğu modeli

Tungsten alaşım Cube için imalatı Süreci

Enjeksiyon → yeniden bağlantı kurma → Sinterleme → Tungsten alaşım küp → tungsten tozu ve bağlayıcı karıştırın

tungsten alaşım küpleri

Metal Enjeksiyon Avantajları

Yoğunluk: dövme malzeme tipik% 95-98. Mekanik Özellikler - benzer kompozisyonun dövme alaşımları karşılaştırılabilir. Karmaşıklık - plastik enjeksiyon kalıplama karşılaştırılabilir geometriler.

Yüzey: İşlenmiş olarak, 32 Ram veya daha iyi. Korozyon Direnci - benzer kompozisyonun dövme alaşımları karşılaştırılabilir. Alaşım Seçimi - Mevcut Birçok demir, nikel bazlı ve bakır bazlı alaşımlar.

tungsten alaşım askeri küpler ve karşı ağırlık küpler her türlü gereksinimleri olarak bizim tarafımızdan temin edilebilir. Bu yaygın askeri savunma kullanılabilir. askeri savunma dışında, aynı zamanda yaygın olarak diğer alanlarda kullanılmaktadır.

Eğer askeri savunma kullanılan tungsten alaşım küp herhangi bir ilgi var, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin: sales@chinatungsten.com yada ara:00 86 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved