ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten Alaşım İpucu

Tungsten Alaşım İpucu

Tungsten alaşım İpucu nedir?

tungsten alaşım ucu
Tungsten Alaşım İpucu
Tungsten alaşım ucu küçük ama ağır parçalar kullanılarak tüm alanlarda kullanılabilir anlamına gelir hacmi küçük ve çok yoğundur. racecars, tekneler, yatlar için son derece hassas karşı ağırlık olarak kullanılabilir ağır alaşım ucu Volfram; yelkenli, uçaklar, helikopterler, roketler, tanklar, Hassas enstrüman alanları da bizim tungsten ağır alaşım ipuçları yararlanabilir. Cep telefonu vibratör, saat küp, kendinden kurmalı saatler, titreşim önleyici otoyol sahipleri, volan ağırlıkları, vb şimdi küçük yapılmış ve onların kitle tutmak olabilir.

Tungsten Alaşım İpucu Uygulaması

Tungsten alaşım ipuçları saat ya da cep telefonu için vibratör olarak kullanılabilir. cep telefonu veya saat titreştiğinde titreşimli bileşenlere bağlanmış eksantrik motor neden olan bir eksantrik hareket yoktur. Ağırlık merkezi eksantrik ve motorun rotoru olmadığı için, cep telefonu ya da saat titreşir. Bu durumda, iyi aşınma direnci ve yüksek özgül ağırlığa sahip bileşen gereklidir.

tungsten alaşım ipuçları
Tungsten Alaşım İpuçları
Yer karşı ağırlığa alanı çok sınırlı olabilir. Tungsten alaşım, 16.5 / cm3 ve 18.5 arasındaki yoğunlukta / m3 mükemmel bir çözüm gibi görünüyor. çeliğe göre çok daha yüksek yüzde 50 daha yüksek kurşun daha yoğunluk ve bu denge için ideal bir malzeme yapar. Chinatungsten tungsten alaşım ipuçları nedeniyle aşınma direnci karşı ağırlık hayatını uzatabilir. Buna ek olarak, tungsten ağır alaşım ipuçları kurşun çevre dostu ve toksik olmayan bir alternatiftir. Tungsten alaşım kolayca hemen hemen her şekle işlenmiş ve iyi korozyon direnci vardır edilebilir. Tungsten alaşım karşı ağırlıklar devir hızları önlemek için fail-safe cihaz olarak çok pervane tasarımlarının pitch kontrol sistemine dahil edilmiştir. Dahası, tungsten ağır alaşım ucu depolama kinetik enerjiye jiroskopik kontrollerin volanlar dönen içine dahil edilmiştir.

Tungsten alaşım ipuçları üçgenin ağırlık merkezi ve lazer ışınları salınım frekansını ayarlamak için kullanılır.

Eğer tungsten alaşım ucu veya tungsten alaşım ipuçları hakkında daha fazla ayrıntı öğrenmek istiyorsanız, e-posta yoluyla bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:sales@chinatungsten.com veya telefon ile: 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım Pelet| Tungsten Alaşım Sinterlenmiş| Tungsten Alaşım Machined
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved