ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Bilgileri >>Kurşun veya Tungsten Ağır Alaşım

Kurşun veya Tungsten Ağır Alaşım

Kurşun vs Tungsten Ağır Alaşım

Tungsten Ağır Alaşım dayanıklılığı, boyutsal stabilite, yoğunluk ve düşük toksisite açısından neden üstündür. Tungsten Ağır Alaşım radyoaktivite veya seyreltilmiş uranyum yüksek kimyasal reaktivite muzdarip değil.

balıkçılık kurşun platin
Aşağıdakiler nedenleri vardır Tungsten Alaşım Radyasyon Koruyucu kurşun daha iyidir:
1, Çevre Dostu
2, daha yüksek yoğunluklu
3, Toksik olmayan Alternatif
4, Sertlik
5, en yüksek Erime Noktası
6, çok yönlülük
7, ucuz Bertaraf
8 Geri dönüştürülebilir
9, Yüksek korozyona dayanıklı
10, Görünüş.

Tungsten ağır alaşım çeşitli uygulamalar için talebi yerine kullanılabilir:
Mühimmat (tungsten atış),
Endüstriyel (volanlar, olgu, ölür, çubuklar, plakalar)
Takı (yüzük, bilezik
Tungsten alaşım radyasyon kalkanı (x-ışınları çekerken koruyucu paspaslar radyologlar kullanın)
Spor (dart, golf kulüpleri, balıkçılık ağırlıkları ve lures)
Kırtasiye (tükenmez kalem kullanılan ipuçları)
Ağırlıklar (denge ağırlıkları, tekerlek ağırlıkları)

Tungsten Alaşım Balıkçılık ağ kurşunu

Tungsten alaşım balıkçılık ağ kurşunu Nadir metal tarafından yapılan - tungsten alaşım, tungsten alaşım balıkçılık platin kurşun balıkçılık platin ideal bir alternatiftir. Tungsten alaşım balıkçılık platin uzun bir dönem için yumuşak, güçlü yapıştırıcı, yarı-katı bir devlettir. Tungsten Ağır Alaşımları mümkün olan en küçük alanda maksimum ağırlığı konsantre. Tungsten alaşım balıkçılık platin daha sık böyle dengelemede tungsten alaşım balıkçılık platin, tungsten alaşım balıkçılık platinler, golf ağırlıkları gibi spor alanında, karşı ağırlık olarak kullanılmak üzere, vb Biz gereksinimleri olarak tungsten alaşım balıkçılık platin her türlü sağlayabilir. bize sunduğu tungsten alaşım balıkçılık platin almaya hak kazanmıştır.

Tungsten alaşım balıkçılık platin ağırlıkları ağırlık kurşun için ideal, çevre dostu bir alternatiftir. Tungsten alaşım balıkçılık platin zehirli ve giderek bir çevresel tehlike etiketli ediliyor. Tungsten alaşım balıkçılık ağ kurşunu tungsten alaşım balıkçılık platin kurşun muadili daha küçük ortalama yüzde 30 üzerinde olma steel.Tungsten alaşım balıkçılık son derece yoğun sinker, tungsten daha zor. Bu arada, Tungsten alaşım balıkçılık platin kurşun ağırlıklar iki ses oluşturmak ve daha uzun süre kendi şeklini korumak, geleneksel ağırlıkları daha küçüktür. Tungsten ayrıca tungsten karbür hattı kesiciler ve balıkçılık hatları için tungsten tozu kaplama gibi diğer balıkçılık uygulamalarının, üretiminde kullanılır.

Uzmanlar radyasyon zırhlama maxing azaltılabilir bulabilirsiniz. Bir malzemenin yoğunluğu, radyasyon durdurma yeteneği ile ilgilidir. Yüksek yoğunluklu daha iyi durma gücü ve tungsten alaşım radyasyon zırhlama anlamına gelir. Nedeniyle daha yüksek bir yoğunluğa, tungsten alaşım radyasyon koruyucu lead.Tungsten alaşım radyasyon kalkanı çok daha yüksek durdurma gücü gama ışınlarının daha doğrusal zayıflama daha az eşit koruma için gerekli olduğu anlamına gelir sahiptir vardır. Alternatif tungsten alaşım radyasyon kalkanı eşit miktarlarda eşdeğer kurşun kalkanı daha azalmış maruz kalma risklerini sağlar. Tungsten ağır alaşım radyografik yoğunluk onun birleşimi olarak, (kurşun daha fazla% 60 daha yoğun), mach yetersizlik, iyi korozyon direnci, (kurşun üstün) yüksek radyasyon emilimi, basitleştirilmiş yaşam döngüsü tungsten alaşım radyasyon koruma için uygun bir hammadde olduğunu ve yüksek güç. Tungsten alaşım radyasyon kalkanı anlamlı kalkan ve konteynerlerin genel hacmi ve kalınlığı azaltırken kurşun gibi aynı koruma derecesine sağlayabilir. Biz tungsten alaşım radyasyon kalkanı nitelikli, ihtiyaçlarınızı olarak tungsten alaşım radyasyon kalkanı farklı türde sağlayabilir.

Tungsten Ağır Alaşım vs Takım Çeliği

Avadanlık, özellikle araçlar içine yapılabilir için çok uygundur karbon ve alaşım çeliklerden çeşitli ifade eder. ir uygunluğu kendi ayırt edici sertlik, aşınmaya karşı direnci, bir kesme kenarı tutma yeteneği, ve / veya yüksek sıcaklıklarda (kırmızı-sertlik) de deformasyona karşı direnç geliyor. Avadanlık, genel olarak, bir ısı ile muamele halde kullanılır.

Neden Tungsten Ağır Alaşım Aracı Çelik daha iyi mi:

Tungsten ağır alaşım yüksek yoğunluk, yüksek elastik sertlik, sfero ve makineye kolay, yüksek erime noktası, çok yönlülük ve geri dönüştürülebilir vardır
takım çelikleri dezavantajları:

1) Su Sertleşme Çelikler: Genellikle parçalar oldukça küçük; Şiddetli kullanım veya yüksek sıcaklıklarda kullanılmamıştır; onların sertleşebilirlik düşük olduğundan, sadece ince kesitler için kullanılmalıdır; Onlar özellikle yüksek sertlikte, kırılgan; 300F üzerinde sıcaklıklara uzun süre maruz kalma, genellikle istenmeyen yumuşama sonuçlanır; karbon içeriğine bağlı olarak tipik kullanımları.

2) Şok Dayanıklı Çelik: Yağ su verme ile minimize edilebilir kolayca deforme etmek için bir eğilimi vardır.

Ekstrüzyon Die Hard Metal:

Bu ince bölünmüş tantal, titan, tungsten, ve / veya karbon ile karıştırılmış vanadyum ve erimiş kobalt veya nikel yapılmış metalik karbürdür. yüksek hız çelikleri için yedek olarak, takım tezgahları için ağırlıklı olarak kullanılır. Ayrıca çimentolu karbür denir.

Eğer tungsten alaşım radyasyon kalkanı ile ilgili herhangi bir soru varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. E-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım imalatı Süreci | Tungsten radyasyon kalkanı | Radyasyon Koruyucu Malzeme
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved