ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Bilgileri >>Gerçek altın ve ayırt altın kaplama

Gerçek altın ve ayırt altın kaplama

Tungsten Altın Kaplama Coin
Tungsten genellikle denilen sahte altın yapımında kullanılan tungsten altın kaplama nedeniyle yüksek yoğunluklu bir ürün altın gibi hemen hemen aynı. Aynı zamanda, tungsten altın kaplama üründen gerçek altın ayırt etmek kolaydır, sadece zemin karşı ovmak, tungsten altın kaplama ürün rengini tungsten görünür.

Böyle altın marka, mihenk taşı ve tungsten altın kaplama ürünlerin gerçek altın ayırt etmek kimyasal yöntemlerle gibi diğer araçlar vardır.

Tungsten altın kaplamalı ürün altın ince bir kat ile kaplanmıştır. Daha sonra bir süre distile suyun dışında, distile suya takı koymak, mücevher netlik almak, bazı distile su yapabilirsiniz. altın kaplama takılar değilse, bu renk değişikliği olmaz.

Bu kolay bir testtir, ama gerçek altın ve altın kaplama ürünü ayırt etmek her şeyi kapsayan bir ya da tam kanıtı yol değildir. Bir buzdolabı mıknatısı gibi zayıf bir şey özel donanım mağazalarında ya da kadın çanta mandalları gibi ortak nesneler bulabilirsiniz ancak daha güçlü mıknatıslar, kullanışlı olmayacak, hatta eski kullanılmayan sabit diskler çocuk oyuncakları bu gerçekleştirmek için yeterince güçlü olacak test. öğeye kadar bir mıknatıs tutun, altın bir manyetik metal değil, bu yüzden mıknatısa doğru çeker, ya da sopa, eğer tungsten altın kaplama ürünüdür. Ancak, mıknatıs tepki vermez sırf manyetik olmayan metaller yanı sıra sahte parçalar kullanılan gibi, altın kaplama ürünü tungsten değil anlamına gelmez.

Tungsten Altın Kaplama Yüzük

Tungsten altın kaplama ürün 10 karatlık daha az bir şey. Eğer takı tungsten altın kaplama ürün olup olmadığını merak ediyorsanız, öğrenmek için en güvenilir yolu sertifikalı kuyumcuya götürün ve test sahip olmaktır. kendiniz için kontrol etmek istiyorsanız, yukarıda belirtilen Eğer altın gerçek veya tungsten altın kaplama ürünü olup olmadığını söylemek için gerçekleştirebilirsiniz sınar.

Uyarı:. Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp üretiminde uzmanlaşmış ve tungsten altın kaplama ürün satan bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Bizim tungsten tungsten altın ürün sadece hatıra ve dekorasyon amaçlı olduğunu kaplı. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla bizim tungsten altın kaplama ürünü kullanmayınız.

Eğer tungsten altın kaplama ürün ilgilenen, bu nedenle, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 0086 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved