ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Bilgileri >>Tungsten Alaşım kullanır

Tungsten Alaşım kullanır

Tungsten alaşım yüksek erime noktası özellikle GTAX prosesinden (diğer adıyla TIG) 'de, havacılık ve elektrik, ısıtma, yüksek sıcaklık kullanımları ve kaynak uygulamaları için tungsten alaşım uygun hale getirir. tungsten alaşım Sertlik ve yoğunluk özellikleri gibi ticari uçaklar için yatlar ve kuyruk balast ağırlıkları, karşı ağırlık ve balast keels olarak silahlanmaya, ısı alıcıları ve yüksek yoğunluklu uygulamalarda kullanılan ağır metal alaşımlar, yapmak için bu metal ideal hale kullanır.

Tungsten alaşım kullandığı Sosyal uygarlığın sürekli gelişme ile, örneğin tungsten alaşım için daha yaygın tungsten alaşımları kullanımı radyasyon kalkanı olarak kullandığı ve tungsten alaşım spor askeri savunma ve tungsten alaşım karşı ağırlık kullandığı ve tungsten alaşım vb karşı dengeleyici kullandığı

Bilim tıbbi yüzden ödenmesi gelişmekte, bu tür X-ışını radyasyon, gama radyasyonu (enerjik elektromanyetik radyasyon), alfa parçacıklarının radyasyon gibi yeni bir sorun haline gelmiştir hayatımızın, daha fazla radyasyon vardır (helyum atomları) beta parçacıkları (elektronlar ) ve kozmik radyasyon, vb

Tungsten ağır alaşım radyografik yoğunluk (kurşun daha fazla% 60 daha yoğun), mach yetersizlik, iyi korozyon direnci, (kurşun üstün) yüksek radyasyon emilimi, basitleştirilmiş yaşam döngüsü ve yüksek dayanımlı onun birleşimi olarak, radyasyondan korunma için uygun bir hammaddedir . Tungsten alaşım kullandığı ölçüde kalkan ve konteynerlerin genel hacmi ve kalınlığı azaltırken kurşun gibi aynı koruma derecesine sağlayabilir. bunlar non-toksik için Bunun yanı sıra, geçmişteki kurşun ya da tükenmiş uranyum ile karşılaştırıldığında, tungsten ağır alaşım radyasyon kalkanı, bu durumda daha fazla kabul görür.

Tungsten Alaşım Kullanımları Resimleri

tungsten alaşım karşı ağırlıklar tungsten alaşım denge tungsten alaşımları
Tungsten Alaşım kullanır-1
Tungsten Alaşım kullanır-2
Tungsten Alaşım kullanır-3

Tungsten alaşım radyasyon korunması kullandığı NRC, EPA veya özel OSHA düzenlemelerine tabi, bu yüzden yaygın vb nükleer tıp, kolimatör, izotop konteyner, kaynak tutucu, kanser tedavisi gibi, kullanılmakta olan

Tungsten alaşım radyasyon kamuflaj bir silikon polimeri daldırıldı Tungsten ve demir, metal tozu imal esnek ısıya dayanıklı bir koruma olup. Kurşun battaniye karşılaştırıldığında, yıllardır uygulamalar koruyucu ama belkemiği olmuştur daha az etkili ve verimli koruyucu bir seçimdir. kaynak ve işçi arasındaki ağırlık maksimum miktarda yerleştirmek için yeteneği nedeniyle, yeni nesil tungsten koruyucu maruz kalma oranlarını düşürmede kurşun gibi iki katı kadar etkili olduğu kanıtlanmıştır.
Muhtemelen tungsten alaşımları için en iyi bilinen uygulama ağırlıkları ve denge ağırlıkları sık sık sınırlı alanlarda muhafaza edilmesi gerekmektedir havacılık endüstrisi vardır. boyutunda önemli bir azalma mümkün olan, bu da, ağırlık dağılımının daha iyi kontrol yol açar. Bu bileşenler kontrol mekanizmalarının duyarlılığını artırmak ve kabul edilebilir sınırlar içinde uçuş kontrolleri çalıştırmak için gerekli kuvvetleri tutabilirsiniz.

tungsten alaşım havacılık

havacılık uygulamalarında tungsten alaşım kullandığı uydular ve helikopter rotor bıçakları ve füzeleri ve aviyonik için jiroskopik kontrollerde kitle bakiyelerini içermektedir. onların titreşim sönümleme uygulamaları tersine, bu malzemeler de kontrol sütunlar için durak uyarı Shakers gerekli titreşimleri abartmak, kokpitte, kullanılmaktadır. Benzer şekilde, fly-by-wire denetimleri gelişi sopa ataleti artırmak ve dolayısıyla mekanik bağlantıları kullanabilirsiniz geleneksel kontrolleri, mevcut olduğu "hissediyorum" bazı reintroduce için, uçuş kontrol joystick içine tungsten alaşımları küçük miktarlarda tanıttı asansörler ve kanatçıklar.

Eğer tungsten alaşım kullanımı ile ilgili herhangi bir soru varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129595/5129696/5127878.

İlgili Bağlantılar: Volfram alaşımları | Tungsten Alaşım imalatı Süreci | Tungsten Alaşım Üretici
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved