ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Bilgileri >>Gerçek altın ve Sahte Altın Farkı

Gerçek altın ve Sahte Altın Farkı

Altın Değişiklik
Tungsten sahte altın kadınlar söz konusu olduğunda kadarıyla, aksesuarlar en çok tercih edilen öğelerden biridir. Altın çağlardan beri, altın yüksek parasal değeri ve güzellik onun takan veya zilyet artar değeri otomatik sağlayan, kadınları süsleyen ve onların güzelliğini arttırmak değerli bir metal olmuştur. Yüksek talep ve itiraz nedeniyle, altın ikame renk, yüzey ve stilleri geniş bir yelpazede artık kullanılabilir, altın ikame bile itiraz ve ihtişamı geliştirmek için taşlar ile çivili. altın fiyatı yüksek yükselen olmuştur Bununla birlikte, şeklinde altın ikame bulunan üretmektedir Sahte altın tungsten, altın ikame,hangi ekonomik hem de çekici.

Gerçek ve Sahte Altın Takı arasındaki fark

Altın her zaman Karat onun değerini esas alarak karar verilir. Saf altın 24 Karat işaretlenmiş, ama oldukça yumuşak olduğunu. metal sabit hale getirmek için ve, sağlam başka metaller bununla karıştırılır. Sonuç olarak, daha yüksek bir ayar değeri altın daha oranıdır. Ayrıca, altın genellikle içeriden boş değil som altın öğesi, ifade eder.

Altın ikamesi, tungsten sahte altın kalemi baz metal mekanik bağlandığı üzerinde en azından bir 10 karat altın tabakası, sahip olduğu anlamına gelir. Sahte altın Tungsten bile altın dolu, altın kaplama ve haddelenmiş altın plaka olarak adlandırılır. Altın kaplama sonunda uzak giyer. Ve altın ikamesinin güzellik öğesi yıpranmış olmuştu sayısını ve aynı zamanda kaplama kalınlığına bağlıdır. tungsten sahte altın ter ile temas söz konusu olduğunda sahte altın çünkü tungsten sahte altın oldukça kısa bir süre parlaklık yanı sıra rengini kaybeder tungsten, altın ikame gerçek değil altındır. Altın değiştirme ve gerçek altın arasındaki kontrol etmenin en iyi yollarından biri asit testi veya elektronik altın testi yapılması gereğidir.

Altın Değişiklik Coin

Ancak, tungsten sahte altın böyle tungsten sahte altın takı olarak altın ikamesi birçok çeşit satın alabilirsiniz ama çok ödemek gerekmez öylesine altın ikame, sahte altın daha acceptible tungsten, gerçek altın ürünleri çok daha ucuzdur. Tungsten yerine altın getiriyor ve daha fazla kişi mutluluk sahiptir yapar.

Uyarı:. Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp üretiminde uzmanlaşmış ve tungsten sahte altın, altın ikamesi, bizim tungsten sahte altın satan bir çok profesyonel ve ciddi bir şirket, altın ikame sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. herhangi bir yasadışı amaçlar için tungsten sahte altın, altın ikame ürünleri kullanmayın.

Eğer tungsten sahte altın, altın ikamesi veya tungsten sahte altın ve altın yerine ilgili herhangi bir soru herhangi bir ilgi varsa, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon:00 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved