ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Bilgileri >>Tungsten Alaşım Malzemesi

Tungsten Alaşım Malzemesi

tungsten tozu
Volfram Tozu
Tungsten alaşım malzemesi genellikle W-Ni-Fe veya Co ilave edildi Bazı W-Ni, Cu ya da W-Ni-Cu-Fe, Mo, Cr, aşağıdakilerden oluşan iki fazlı kompozit sahip ateşe dayanıklı metal, vs ürün çok sahip olduğundan yüksek erime noktası ve iki kez çelik bir yoğunluğa sahiptir ve kurşun daha fazla% 50 daha ağırdır. Geleneksel ağır alaşımları tungsten alaşımlı malzeme içeriği 90 98 ağırlıkça yüzde değişir ve (16.5 ve 18.75 g / cc arasında) yüksek yoğunluklu nedeni budur.

tungsten alaşım malzeme için geçerli kullanımları çoğunluğu W-Ni-Fe sistemi ile memnun en iyisidir. Böyle 93W-4.9Ni-2.lFe ve 95W-4Ni-LFE olarak tungsten alaşımları yaygın kompozisyonları temsil etmektedir. W-Ni-Fe alaşımına kobalt ilavesi veya mukavemet ve esneklik hem de hafif arttırılması için genel bir yaklaşımdır. alaşım içindeki kobalt varlığı bağlayıcı katı çözüm güçlendirilmesi ve biraz gelişmiş tungsten-matris ara yüzey gücü sağlar. 5, nominal birleştirici ağırlık fraksiyonunun% 15 'e kadar kobalt ilave en yaygın olanlarıdır.

temel olarak tungsten dayalı tungsten alaşımlı malzeme alaşımlı diğer öğeleri ekleyin. metal, tungsten alaşım malzemeden, yüksek sıcaklık dayanımı ve yüksek erime noktası direnci ve termal iletkenlik, elektriksel iletkenlik sürünme

tungsten alaşım malzemesi
Tungsten Alaşım Bar
ve ek olarak çimentolu karbür üretimi için ve alaşım katkı için yoğun önemli kullanılan daha elektron emisyon performansı, ürün ve alaşımları yaygın kullanılan elektronik, elektrik hafif sanayi, aynı zamanda havacılık sektörleri, döküm, silah kullanıldığı döküm, roket memeleri yapmak, içeri girme, ısıtma elemanı ve ısı kalkanı başvurun.

Farklı amaçlar doğrultusunda, tungsten alaşımları karbür, tungsten alaşımlı malzeme, metal ter malzemeleri, iletişim malzemeleri, tungsten alaşım malzeme elektronik ve elektrik kaynak materyal ayrılır. 1950'li yıllarda, Çin tungsten alaşım malzeme üretmek mümkün olmuştur. 60 yıl eritme, toz metalurji ve tungsten alaşım malzemesinin işlenmesi üzerine araştırma yürütülen, şimdi plaka, levha, folyo, bar, boru, tel ve diğer özel parçaları üretebilmektedir.

sert ve kırılgan tungsten alaşımlı malzeme, işleme zorlukları, ancak yüksek erime noktası sürece makul bir süreç, tungsten alaşım toz metalurji kütük sistemi, ekstrüzyon, dövme, haddeleme, eğirme ve çizim ve diğer işlenmiş kereste olarak orada. kırılgan geçiş sıcaklığı büyük ölçüde geliştirilmiş tungsten alaşım kütük - plastik işleme tungsten alaşım, organizasyonu, çekme dayanımı ve plastik düzeyinde iyileşme ile.

tungsten alaşım küp
Tungsten Alaşım Cube

Kalifiye kütükler tungsten alaşımlı malzeme üretimi tuşlarından birine, sistem kütük nitelikli tungsten tozu ilk seçimidir. toz (ortalama parçacık büyüklüğü, parçacık büyüklüğü dağılımı ve kimyasal bileşimi) özellikleri, karıştırma, güçlü bir biçimlendirilmiş ve boş bir bileşim olup, yoğunluğuna sinterleme işlemi ve mikro doğrudan bir etkisi vardır ve işleme ve performans kullanımını etkiler.

Tungsten alaşımlı malzeme veya tungsten alaşımlı malzeme sinterlenmiş kütük direkt ekstrüzyon işlemi iplik ile haddelenmiş boru veya kayma ekstrüzyon sinterleme tüp olabilir. İplik da bunun şekillendirilmiş ürünler üretebilir. büyük çaplı çubuk genellikle üretilmesi için ekstrüzyon veya haddeleme işlemi kullanır.

tekniği hakkında daha fazla bilgi için, tungsten alaşım ağır malzeme üretim süreci ziyaret edin. Eğer tungsten alaşım malzeme veya tungsten alaşım malzeme ile ilgili herhangi bir soru varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Alaşım imalatı Süreci | Tungsten Alaşım Üretici | Tungsten Alaşım kullanır
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved