ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
Sorgulama, Öneri, Görüşleriniz ve Nasıl
ev >>Tungsten Alaşım Bilgileri >>Tungsten Nikel - Demir Alaşımları

Tungsten Nikel - Demir Alaşımları

Volfram Nikel Demir yüksek yoğunluklu alaşımlı yüksek sıcaklık ortamlarında ve montaj, balast, döküm, adım lehim rulman gibi uygulamalar, ve radyasyon koruma için uygundur. Tungsten, nikel ve demir alaşımları gibi çeşitli ebatlarda bar, külçe, kurdele, tel, atış, levha ve folyo gibi pek çok işlenmiş şekillerde kullanılabilir. Biz de isteği ile özel özelliklerine malzemeleri üretebilir. Çok yüksek saflıkta ve yüksek saflıkta formları da metal tozu, mikron altı toz ve nano ölçekli ince film biriktirme için hedefler ve kimyasal buharla biriktirme ve fiziksel buhar çöktürme uygulamalarında granül içerir. Amerikan Elemanları Mil Spec (askeri sınıf) dahil olmak üzere birçok standart sınıflara uygulanabilir olduğunda üretir; , Reaktif ve Teknik Sınıf; Gıda, Tarım ve Farmasötik Sınıf; Optik Sınıf, USP ve EP / BP (Avrupa Farmakopesi / İngiliz Farmakopesi) ve uygulanabilir ASTM test standartlarına izler. Ek araştırma, teknik ve güvenlik (MSDS) veri olarak tipik ve özel paketleme mevcuttur.

Volfram, Nikel ve Demir Alaşımları yüksek yoğunluklu uygulamalar için veya radyasyon kalkanı olarak kullanılmak için idealdir. Ağır metal tungsten alaşımları, nikel ve demir ve bir matris içinde% 90 ila 97% saf tungsten. Bu alaşım elementlerinin eklenmesi süneklik ve olmayan alaşımlı tungsten üzerinde Bu alaşımların işlenebilirlik bir hale getirir.

 

Ağır metal alaşımlarının en önemli özelliği 17-19 g / cm³ yüksek yoğunluğudur. Karşılaştırılabilir yoğunlukları sadece daha pahalı olan altın veya platin metaller, ulaşılır. renyum, uranyum ya da tantal gibi diğer egzotik malzemeler bu yoğunlukları elde, ama ya elde etmek çok zor veya pahalı, ya da yetersiz mekanik özelliklere sahip.

 

 

Eğer tungsten ağır metal ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Ya da bizi arayabilirler 0086 592 5129595/5129696/5127878.
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved