ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Takı >>Volfram Şampiyonası Yüzük

Volfram Şampiyonası Yüzük

tungsten alaşım şampiyonluk yüzüğüVolfram şampiyonluk yüzüğü spor maç ya da süper star hatıra olarak kullanılan bir halkadır. NBA ya da futbolcuların değil Athough, ayrıca onların tungsten halka kendi yapabilirsiniz. Kobe Bryant gibi ünlü bir yıldız ile aşık, bu Chinatungsten Online, sizin için yapabileceğim tüm isminin kazınmış bir yüzük satın alabilirsiniz.

Tungsten halka gezegende mevcut olan en aşınmaya dayanıklı halkalar olduğunu. Tungsten takım çeliği 5 kat daha sert 18K Altın, ve titanyum göre 4 kat daha fazla yaklaşık 10 kat daha zordur. Nedeniyle aşırı sertlik, tungsten halka kendi şeklini yapacak ve piyasadaki herhangi bir halka daha uzun parlıyor.

Tungsten halka "Kalıcı Parlak Rings" olarak anılır olmuştur. Her şampiyonluk yüzüğü çeşitli elmas aşındırıcılar ve polikristal elmas aletler kullanılarak individuallyhandcrafted edilir. Bu kobalt-ücretsiz.

 

tungsten alaşım şampiyonluk yüzüğü

Tungsten şampiyonluk yüzüğü uzun ömür ve yüksek dayanıklılık özel bir özellik taşımaktadır. tungsten halka takı yapmak için kullanılır, her zaman beeverlasting olabilir severler ya da çift arasındaki aşkı implicates. Tungsten en sertlik o direnci çizilmeye yapar. Bu fırçalanmış bitirmek tasarımlarında özellikle yararlıdır parlatma, gerek olmayacak.

Tungsten halka yüksek korozyon direncine sahiptir. Sentetik terleme test ederek, bu solmaz ve renk, alerjik olmayan, pas değil değişmez tamamen aşındırıcı değildir.

 

Eğer herhangi bir soru varsa bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Bizim e-posta adresi sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. Alternatif olarak, bizi arayabilirsiniz: 0086 592 5129595/5129696/5127878.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Ağır Alaşım Faaliyet | Tungsten Ağır Alaşım Yüzük | Tungsten Ağır Alaşım Askeri Yüzük
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved