ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Tungsten Alaşım Takı >>Volfram Band

Volfram Band

Tungsten dünyanın en zor çizilmeye dayanıklı metalik maddedir. Böyle bir sert metal olduğu manufacture.It uzun beş kata kadar sürer, geleneksel metallere göre üretmek zordur. tungsten bandı elleriyle çok çalışmak isteyenler için harika bir takı yapmak ve aktif bir yaşam tarzı yol açacaktır.

Tungsten grubun en büyük kalite çizilmeye karşı onun eşsiz yeteneğidir. Bu özellik en iyi şekilde sonsuza kadar sürmez son derece parlak bir yüzeye sahip tungsten bandı ile gösterilmiştir.

Popüler tungsten bantları geleneksel seçimler ötesinde metaller ile deneme moda takı trendi yansıtıyor. Bizim klasik o tarzında gündelik görünümünü tamamlamak olacaktır.

Bizim büyüleyici tungsten bantları oldukça parlak bitirmek cilalı ve kolayca çizikler ve günlük giyim hızla kaybolur olduğunu, diğer metaller ile keskin bir tezat içindedir.

tungsten grup onlar takı yapmak için kullanılır uzun ömür ve yüksek dayanıklılık, özel özelliklere sahip olduğundan, her zaman çift arasındaki sonsuz sevgi sembolize eder. çizilmemesi direnecektir ürün, hipoalerjenik ve fırçalanmış bitirmek tasarımlarında özellikle yararlıdır parlatma, gerek olmayacak.

Volfram-çevre dostu, dayanıklı ve sert, 19.25g / cm3 yoğunluğu sadece benzer özgül ağırlığı taşıyan altın (19.3g / cm3), aynı yoğunlukta ilgili.

tungsten bandı  tungsten alaşım bandı tungsten alaşım bantları

Volfram Band

Tungsten bantlar bir ömür boyu sürecek yüksek kaliteli takı değerleri herkes için büyük bir modern bir seçimdir. fantastik fiziksel özellikleri ve bir neredeyse yok edilemez desen tüm estetik bir harika sahip olmasıdır. o 7 kez paslanmaz çelik halka daha sert ve titanyum yüzük göre 4 kat daha sert, elmas .it maç tungsten bandı 'sertlik sert, çarpıcı, sarsılmaz parlaklık ve asil olduğunu. Sentetik terleme testlerinde gösterdiği gibi yüksek korozyon direncine sahiptir. Bu kaybolmayacak, tamamen normal şartlar altında olmayan korozif ve renk değişikliği olmaz.

Eğer tungsten bandında herhangi bir ilgi varsa, bize e-posta çekinmeyin: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com or call us : 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. Biz hizmetinizdeyiz.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Ağır Alaşım Faaliyet | Ağır Alaşım Notlarının Volfram | Tungsten Ağır Alaşım Üretici
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved