ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات >>تنگستن آلیاژ اتصالات برای آی فون

تنگستن آلیاژ اتصالات برای آی فون

چه تنگستن آلیاژ میکروالکترونیک فناوری؟

tungsten heavy alloy microelectronic تنگستن آلیاژ میکروالکترونیک فن آوری است در اواخر قرن 20 توسعه یافته؛ آن یک سری از فن آوری ویژه مانند طراحی مدار سیستم، فیزیک دستگاه، تکنولوژی فرآیند، آماده سازی مواد، تست خودکار و بسته بندی، تکنولوژی نیمه هادی مونتاژ، تکنولوژی مدار مجتمع و غیره است. آلیاژ تنگستن سنگین تکنولوژی میکرو الکترونیک اشاره به طراحی، ساخت و استفاده از قطعات و مدارهای الکترونیکی کوچک است. این است که بر اساس تکنولوژی مدار مجتمع توسعه یافته است.

نگستن آلیاژ میکروالکترونیک

یک اچینگ شیمیایی (و یک روش برای تشکیل اچ) برای از بین بردن لایه های نازک از تیتانیوم فاش آلیاژ تنگستن ساخت تراشه میکروالکترونیک. تنگستن آلیاژ سنگین میکروالکترونیک حذف ترجیحا 10٪ Ti و 90٪ W، که بر روی بستر در زیر لایه کروم و دانه مس برای موقعیت الکترود از ضربه های لحیم کاری C4 لایه است. آلیاژ تنگستن سنگین محصولات میکرو الکترونیک به طور گسترده ای در کامپیوتر و دستگاه های دیگر استفاده می شود.tungsten alloy microelectronic
در استفاده از میکرو الکترونیک آلیاژ تنگستن سنگین اچ TIW باید آلومینیوم، کروم، مس حمله نیست، و یا سرب و قلع لحیم، و باید تیتانیم حل - W سرعت در حال. اختراع این هدف با مخلوطی از 30٪ هیدروژن پراکسید وزن و آب، که با افزودن EDTA و پتاسیم sulfate.Tungsten آلیاژ سنگین محصولات میکرو الکترونیک در اندازه و شکل متفاوت است.

تنگستن آلیاژ میکروالکترونیک محافظ پرتو

محصولات میکرو الکترونیک تولید اشعه است که می تواند به بدن افراد مضر است. میکروالکترونیک آلیاژ تنگستن دارای جذب نور بالا، این ویژگی تعیین به عنوان انتخاب اول از مواد به محصولات میکرو الکترونیک. این یکی از دلایلی است که چرا محصولات میکرو الکترونیک تنگستن بسیار محبوب است. تنگستن آلیاژ سنگین میکروالکترونیک غیر سمی و سازگار با محیط زیست است، می توان آن را مورد استفاده مجدد قرار و بازیافت. توسعه پایدار مدافع جامعه، آلیاژ تنگستن مواد مناسب برای تولید آلیاژ تنگستن سنگین محصولات میکرو الکترونیک است. اموال مقاومت در برابر دمای بالا، دلیل دیگری برای تولید کنندگان به انتخاب آلیاژ تنگستن به عنوان ماده به تولید آلیاژ تنگستن سنگین محصولات میکرو الکترونیک است. وقتی که آلیاژ سنگین محصولات میکرو الکترونیک تنگستن استفاده می شود، آنها تولید مقدار زیادی از گرما؛ بسیاری از محصولات ساخته شده توسط مواد دیگر می تواند این شرایط شدید تحمل نیست. ما می توانیم تمام انواع محصولات میکرو الکترونیک تنگستن با توجه به نیاز خود را فراهم می کند.

tungsten alloy microelectronic tungsten alloy microelectronics tungsten heavy alloy microelectronics

اگر شما هر گونه علاقه در میکروالکترونیک آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن:00 86 592 5129696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved