ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن بتونه وزن >> نگستن Angeln بتونه

نگستن Angeln بتونه

آنچه که تنگستن ماهیگیری بتونه؟

نگستن puttyتنگستن ماهیگیری بتونه غیر سخت شدن، مواد moldable های ساخته شده از نگستن پودر و یک چسباننده پلیمری می باشد. در شرایط عادی، نگستن بتونه ماهیگیری خواهد سخت مسازید، حداقل چگالی 10 گرم / cm³ سرعت است.

نرم و قابل انعطاف و بسیار متراکم،نگستن بتونه ماهیگیری طراحی شده است برای به خدعه و فریب شما اضافه شود به پایین نگه داشتن دکل یا خط خود را. نگران نباشید، مقدار مورد نیاز کردن خرج کردن و اعمال به دکل کپور خود را.

تنگستن بتونه بسیار متراکم و آسان به مخلوط کردن است، فقط یک قطعه کوچک را انجام خواهد داد به لینک قلاب خود را در پایین بستر دریاچه تخت دراز. نگستن ماهیگیری وزن بتونه همچنین برای تعادل طعمه قلاب مفید است. نرم نگستن وزن بتونه، عالی برای استفاده زمانی که پرواز ماهیگیری و یا زمانی که وزن اضافی مورد نیاز است برای به دست آوردن مگس خود را و یا طعمه پایین در ستون آب سریع است. نگستن بتونه به طور گسترده ای در ماهیگیری استفاده می شود.

تنگستن بتونه ماهیگیری مناسب برای هر فیشر که می خواهد یک تراکم مواد سخت پوشیدن و بالا برای سنجاق کردن موضوع لینک قلاب است. به راحتی نقل مکان کرد، نرم و با دوام، نگستن بتونه تحت هر شرایط آب و هوا بزرگ است و می تواند حتی در شرایط.We مرطوب و باد می وزد آخرین می توانید انواع مختلف نگستن بتونه به عنوان مورد نیاز خود را فراهم می کند.

تاشو تنگستن بتونه ماهیگیری قابل استفاده مجدد، غیر سمی تنگستن مواد ماهیگیری بتونه است که بزرگ برای استفاده در هر زمان شما می شات تقسیم استفاده است. نگستن 30٪ سنگین تر از سرب تا مقدار کمتری از مواد مورد نیاز برای منافع غرق شدن همان بخوره. Moldable نگستن بتونه غیر سمی، سازگار با محیط زیست و حقوقی برای استفاده در مناطقی که سرب ممنوع است، علاوه بر این، آن را بی خطر به محیط زیست است.

تصاویر از وزن تنگستن بتونه:

نگستن putty نگستن fishing putty

نگستن fishing putty نگستن fishing putty

نگستن ماهیگیری مزایای بتونه

1. نگستن بتونه ماهیگیری است 1.8 برابر سنگین تر از سرب پس از آن می افزاید: بسیاری از وزن در یک منطقه کوچک و سازگار با محیط زیست.
2.نگستن بتونه کودک سالم است. هیچ مواد سمی در آن وجود دارد.
3.تنگستن بتونه می تواند به هر اندازه در هر عمق آب و حجم شکل، یک نوع از نگستن وزن ماهیگیری است.
4. نگستن بتونه در رهبر خود را در تمام درجه حرارت باقی می ماند
5. تنگستن بتونه به راحتی می توان جدا
6. نگستن بتونه ماهیگیری ضد آب، چسبنده و قابل استفاده مجدد است

توجه!

اگر چه تنگستن بتونه ماهیگیری است که از مواد غیر سمی ساخته شده، نگستن بتونه یک اسباب بازی برای کودکان به بازی با. همیشه دستان خود را پس از استفاده شستشو، و نگه داشتن آن به دور از مواد غذایی و دهان خود را.

تمام انواع تنگستن بتونه ماهیگیری را می توان در درون سازمان و کیفیت استانداردهای آنلاین Chinatungsten و سطح خدمات مشتری جایگزین برای هر نوع از مشتری سازگار باقی می ماند.

اگر شما هر گونه علاقه در تنگستن بتونه ماهیگیری یا نگستن بتونه، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا تماس : 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. We are at your service.

لینک های مربوطه: نگستن قایق بتونه| نگستن هواپیما بتونه| نگستن اسلات ماشین بتونه
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved