ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن آلیاژ >>تنگستن آلیاژ راد

تنگستن آلیاژ راد

یله تنگستن آلیاژفواید زیادی دارد، مانند چگالی بالا، نقطه ذوب بالا، حجم کوچک، سختی بسیار عالی، مقاومت در برابر برتر پوشیدن، استحکام کششی نهایی بالا، شکل پذیری بالا، مقاومت در برابر دمای بالا، و غیره آلیاژهای تنگستن به طور گسترده ای تولید به آن را در بسیاری از صنعت استفاده می شود بخش ها است.

تنگستن آلیاژ راد چیست؟

میله تنگستن آلیاژ با فشار دادن پودر فلزات و پخت آنها را به خانه های چوبی، که توسط نورد و یا سنبه کاری به میله کار تولید شده است. آن است که در طول تصادفی مستقیم با سطح صاف سنگین تر بودن تولید شده در قطر 3mm و بزرگتر، و با پایان کشیده صاف زیر 3mm. مرکز پایان کمتر زمین همچنین می توانید مبله؛ طول خاص و ساختگی خاص می توان بر درخواست عرضه می شود.

برنامه های کاربردی برای تنگستن آلیاژ راد

ما یک مقدار زیادی از آلیاژ تنگستن سهام و میله فروش.بیشترین از کاربردهای اصلی برای میله تنگستن آلیاژ در چگالی بالای آن است که در آن مورد استفاده برای کنترل و یا توزیع وزن در برخی از راه است. این محصول را می توان بیشتر ماشین.

تنگستن چین می تواند میله تنگستن آلیاژ و قطعات به عنوان وزنه تعادل، محافظت از پرتو، برنامه های کاربردی دفاع نظامی، جوشکاری میله، قالب اکستروژن ارائه دهد. بعضی از ورزش ها نیز، تسهیل استفاده از میله های آلومینیومی، مانند دارت، خانه های چوبی، باشگاه گلف، و غیره علاوه بر این، ما می توانیم تولید و آنها را به عنوان جایگزینی 90WNIMOFE، با خواص بسیار مشابه است.

میله تنگستن آلیاژ همچنین دیگر کاربردها را داشته باشد: قطعات الکتریکی خلا و می توان آن را به عنوان یک وسیله قطعات ساختار درجه حرارت بالا استفاده می شود. این محصول همچنین برای برخی از زمینه های ورزشی، مانند دارت، خانه های چوبی، باشگاه گلف، و غیره

 

tungsten alloy rod  tungsten heavy alloy rods  tungsten heavy alloy rod

اگر شما هر گونه علاقه در میله تنگستن آلیاژ تنگستن سهام میله آلیاژ، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن:0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن سنگین آلیاژ سیلندر | تنگستن سنگین آلیاژ متخلخل| تنگستن سنگین آلیاژ ماشین
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved