ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> آلیاژ تنگستن پرتو سپر >> تنگستن پرتو سپر هسته ای

تنگستن پرتو سپر هسته ای

چیست تنگستن پرتو سپر هسته ای؟

تابش های هسته ای تنگستن را می توان بطور گسترده به سه دسته طبقه بندی. این سه دسته با سه حرف اول الفبای یونانی برچسب: ά (آلفا)، β (بتا) و γ (گاما). اشعه آلفا از یک جریان هسته های هلیوم سرعت در حال حرکت (دو پروتون و دو نوترون). به این ترتیب، ذرات آلفای نسبتا سنگین است و حمل دو بارهای الکتریکی مثبت. اشعه بتا که شامل الکترونها سرعت در حال حرکت و یا پوزیترون (الکترون ضد ماده). ذرات بتا است بسیار سبک تر از آلفا، و حمل یک واحد می باشد. اشعه گاما شامل فوتون ها، که بدون جرم هستند و حمل بدون پرداخت هزینه. اشعه ایکس نیز فوتون هستند، اما حمل انرژی کمتر از گاما. برخی از مواد جذب اشعه بتا میباشد. شما می توانید این جذب با تثبیت منبع بتا و یک مانیتور اشعه بنابراین مواضع خود را تغییر ندهید اندازه گیری کند.

آلیاژ تنگستن سنگین است میزان جذب بالا در اشعه X و اشعه گاما. تنگستن 60 درصد بهتر از سرب در محافظ در برابر اشعه ایکس و اشعه گاما در نتیجه؛ می توان آن را به طور قابل توجهی در اندازه کاهش می یابد.

با توجه به ویژگی های منحصر به فرد آن، مردم استفاده از آلیاژ تنگستن سپر هسته ای تابش در پزشکی، محافظت از پرتو های هسته ای تنگستن، مانند موازی ساز، آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو های هسته ای، پرتو، حفاظ سرنگ PET، سپر ویال، آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو های هسته ای استفاده می شود برای محافظت از کارگران از منابع رادیواکتیو از اسکنر مورد استفاده در امنیت و فرودگاه، مربی توقف، و غیره آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو های هسته ای نیز در تجهیزات رادیوگرافی صنعتی، خط لوله بازرسی استفاده می شود (یاب و تنگستن محافظت از پرتو های هسته ای)..

آسیب تشعشع هسته ای

radiation sign
این می تواند سلول و DNA در داخل آنها را از طریق اثر یونیزاسیون آن آسیب برساند. این اثر اتفاق می افتد وقتی که یک ذره حمل با انرژی بالا یا فوتون حذف یک الکترون در هسته یک اتم از مدار خود، در نتیجه تغییر خواص اتم. اگر به اندازه کافی یونیزاسیون وارد DNA، سلول ها و بافت نتیجه آسیب. مواد رادیواکتیو می توانید از طریق تنفس، زخم پوست و جذب گوارشی وارد بدن میشود، باعث تابش در داخل و خارج از اشعه حال وارد شدن به بدن جذب می شود و باعث آسیب تشعشع. علائم متداول مسمومیت اشعه هستند. خستگی، بی خوابی سرگیجه، قرمزی پوست، زخم، خونریزی، ریزش مو، سرطان خون، استفراغ، اسهال، و غیره چه بدتر، DNA تحریف می تواند به افزایش، بروز بیماری ارثی، موثر بر سلامت از چندین نسل.

فرد تابش بیشتری دریافت، جدی تر از علائم بیماری تشعشع و بیشتر در معرض خطر که سرطان و تولد نقص. بنابراین تنگستن محافظت از پرتو های هسته ای لازم است برای ما.

چرا استفاده از آلیاژ تنگستن پرتو سپر هسته ای؟

در مقایسه با مواد محافظت از پرتو های سنتی مانند سرب و کاربید بور، تابش های هسته ای آلیاژ تنگستن محافظ ارائه تراکم عالی با ظرفیت کوچک است. در وزن همان آلیاژ چگالی بالا می تواند جذب انرژی به عنوان سرب با استفاده از 1/3 مواد کمتر فراهم می کند. در وزن خاص، با چگالی بالا آلیاژ تنگستن بهتر می تواند مقاومت در برابر اشعه و محافظت از پرتو های هسته ای آلیاژ تنگستن نازک، راحت تر از دیگران است.

در حالی که طراحی محافظ، آلیاژ تنگستن محافظت از پرتو های هسته ای است با توجه به نیاز سپر به فروکش کردن ضخامت های مختلف محافظ مواد محاسبه شده است.
فرمول: K=e0.693 d / △1/2
K: سپر تضعیف چند
△ 1/2: تنگستن تابش های هسته ای مواد محافظ از ارزش لایه نیمه ارزش
d: محافظ ضخامت، با نیمه ارزش ضخامت لایه از واحدهای خود را، شما را به نیمه ارزش ضخامت لایه از کیفیت ترجمه به ضخامت مواد، تقسیم بر چگالی مواد نیاز را می توان به دست آورد.

تنگستن چین متخصص در ساخت و ارائه محافظت از پرتو تtungsten. هر پرس و جو خواهد شد گرمی از طریق ایمیل به استقبال sales@chinatungsten.com یا تلفنی0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن پرتو حفاظت نرم افزار| تنگستن پرتو حفاظت مزیت| تنگستن برای تست های غیر مخرب
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved