ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> آلیاژ تنگستن پرتو سپر >> آلیاژ تنگستن پرتو ایکس هدف از & amp؛ آلیاژ تنگستن یاب

آلیاژ تنگستن پرتو ایکس هدف از & amp؛ آلیاژ تنگستن یاب

آلیاژ تنگستن پرتو ایکس هدف

Xآلیاژ تنگستن هدف اشعه توان به بارگذاری بالاتر از آند ثابت قرار داشته است. با چرخش از اهداف اشعه X به شکل بشقاب تحت پرتو الکترونی، جدید، در حال حاضر سرد بخشی از سطح هدف است به طور مستمر به عنوان نقطه کانونی استفاده می شود. علاوه بر این، آلیاژ تنگستن هدف اشعه X با سرعت بیشتری خنک شود توسط تشعشع حرارتی آن است. انرژی به مراتب بیشتری در واحد زمان در نتیجه می تواند به یک لوله با هدف اشعه X در مقایسه با آند ثابت عرضه می شود.

X-ray targetChinatungsten Online می توانید طیف وسیعی از آلیاژهای مولیبدن و تنگستن اهداف اشعه ایکس فراهم کند. آلیاژ تنگستن اهداف اشعه X که مطلوب مناسب برای نیازهای مشتری، مانند ماموگرافی مو اهداف اشعه ایکس و تنگستن اهداف اشعه X، که از ضربان قلب تشخیصی و amigo- پزشکی عمومی به سی تی اسکن استفاده می شود.

در دو دهه گذشته، تنگستن چین در حال توسعه قطعات برای آخرین نسل از دستگاه های پزشکی با کارایی بالا در همکاری نزدیک با تامین کنندگان پیشرو ابزار پزشکی.

برای تشخیص، تنگستن چین تامین آلیاژ تنگستن هدف اشعه X و آند ثابت برای برنامه های کاربردی متنوع اشعه X است. آلیاژ تنگستن هدف اشعه X می تواند تنش های حرارتی شدید در درجه حرارت بیش از 2،000 ℃ را تحمل کند. همه محصولات تنگستن با کیفیت برتر و با دوام، تضمین عمر طولانی تر.

انفجار الکترومغناطیسی توسط کاهش الکترونهای سریع پایین بر روی آند ایجاد شده است. 1٪ از انرژی تحت تاثیر قرار است به آلیاژ تنگستن انفجار اشعه X و 99٪ را به گرما تبدیل شده است. از آنجا که، اجزای درون اشعه ایکس باید مقاومت بالا در برابر حرارت و مواد اعمال باید بالاترین نقطه ذوب ممکن دارای ظرفیت فرو رفتن حرارت، هدایت حرارت خوب و یک کوچکترین فشار بخار داشته باشند.

Chinatungsten تولید آلیاژ تنگستن قطعات هدف اشعه X، ساخته شده از مواد با کارایی بالا (مولیبدن، تنگستن، آلیاژهای سیم)، برای مونتاژ آلیاژ تنگستن فناوری هدف، که در سراسر جهان برای سیستم های تصویر دادن استفاده می شود.

آلیاژ تنگستن پرتو ایکس هدف از تنگستن چین

X-ray target collimator

X- هدف اشعه

xعناصر برای چفت و بست اهداف اشعه
روتور                                   
آند ثابت
قطعات کاتدی
قطعات آشکارساز

آلیاژ تنگستن یابr

آلیاژ تنگستن یاب یک دستگاه است که به باریک پرتو ذرات یا امواج است. آن را به ورودی و خروجی عنصر از دستگاه های ارتباطی فیبر نوری میباشد. اختر یاب آلیاژ تنگستن می تواند به عنوان شتاب دهنده خطی و سیکلوترون در درمان های پزشکی به تصویب رسید. از آن است که ساختار ساده، که از طریق آن فیبر نوری تابش را می توان به نور موازی (پرتو گاوسی) تبدیل شده است. بنابراین عملکرد اصلی آن است به شکلی موثر در به حداکثر رساندن جفت نور را به دستگاه.

پرتو درمانی سرطان با کارگردانی پرتوهای تابش مستقیم بر روی تومور از بین می برد. پرتوهای تابش نیاز به تمرکز بسیار خوب برای جلوگیری از آسیب رساندن به بافت سالم اطراف آن. این تمرکز با استفاده از یک چند برگ آلیاژ تنگستن یاب، متشکل از دو ردیف تنگستن بسیار نازک صفحات آلیاژ سنگین، که می توان به پیکربندی با ابعاد تومور دقیقا به دست آورد.

تنگستن آلیاژ یاب و آلیاژ تنگستن هدف اشعه X از پیشگامانه اهداف آلیاژ تنگستن اشعه ایکس قطعات در صنعت پزشکی ساخته شده است. اختر یاب آلیاژ تنگستن به طور قابل توجهی به پرتو درمانی موفق از طریق تراکم بالا و قابلیت محافظ بالا خود را در برابر اشعه X و اشعه گاما کمک می کند.

طبقه بندی تنگستن پرتو موازی ساز:
دو نوع از کولیماتورهای تنگستن، تنگستن و کولیماتورهای پانوراما کولیماتورهای جهت تنگستن وجود دارد. موازی ساز شامل و هدایت پرتو تابش در طول قرار گرفتن در معرض. این نتایج در کیفیت رادیوگرافی بهبود یافته و شرایط عملیاتی امن تر است. تنگستن کولیماتورهای پانوراما از یک مسکن فولاد ضد زنگ که شامل دو درج تنگستن تشکیل شده است. موازی ساز پانوراما با دو محافظ طراحی شده برای ارائه 30 درجه پرتو پانوراما ساخته شده است. کولیماتورهای جهت تنگستن پرتو تابش مستقیم از یک پورت سمت به عنوان یک 60 درجه مخروطی پرتاب طرف. تنگستن آلیاژ محافظ برای اختر یاب جهت طراحی شده است برای ارائه یک پرتو 50 درجه است و با روکشی از جنس استنلس استیل و کاملا با جوش قوس آرگون مهر و موم شده. سپر با فولاد ضد زنگ و روکشی کاملا توسط جوش قوس الکتریکی جوشکاری آرگون مهر و موم شده. طیف گسترده ای از کولیماتورهای توسعه یافته اند برای دیدار با انواع برنامه های کاربردی و تکنیک های استفاده می شود.

Tungsten Radiation Collimator Tungsten Radiation Collimator
مزایای استفاده از کولیماتور آلیاژ تنگستن:
1. یکی از دستگاه های موثر برای کاهش سطح تابش در یک سایت کار؛;
2. افزایش کیفیت عکس رادیوگرافی با کاهش تابش پراکندگی در سراسر فیلم;
3. ارائه شرایط عملیاتی امن برای پرتونگاران;
4. مواد آلیاژ تنگستن مواد محافظ موثر تر از سرب است. این دسته آسان، غیر مجاز و بسیار موثر مواد محافظ است;
5. هنوز جرقه نیست، آن را یک ماده ایده آل برای انجام عملیات های گیاهی است.

Multi leaf collimator-1Multi leaf collimator-2Multi leaf collimator-3Stationary anodes

اگر شما هر گونه پرسش در مورد آلیاژ تنگستن هدف اشعه X و آلیاژ تنگستن یاب, لطفا احساس رایگان برای تماس با تنگستن چین توسط پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com ôr یا kôl زنگ زدن bī توسط: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.

لینک های مربوطه: محافظت از پرتو| آلیاژ تنگستن سرنگ سپر| آلیاژ تنگستن پرتو حفاظت هسته ای
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved