ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ اتصالات >>آلیاژ تنگستن برای موسیقی

آلیاژ تنگستن برای موسیقی

رشته تنگستن برای موسیقی ابزار

تنگستن آلیاژ موسیقی محصولات به طور کلی شامل همه چیز، از آیتم های خانگی به فناوری هوافضا. این فلز تقریبا چگالی طلا است و دارای بالاترین نقطه ذوب هر فلز در ناب ترین شکل در 6192 درجه فارنهایت (3422 درجه سانتیگراد). این خواص پسند عامه کردن استفاده از تنگستن در بسیاری از برنامه های کاربردی. ابزار آن است که طیف گسترده ای از استفاده های صنعتی که با سایر عناصر و فلزات صنعتی ترکیب را به آلیاژ تنگستن سنگین.
tungsten-alloy-string
ابزار موسیقی آلیاژ تنگستن

مردم با استفاده از تنگستن محصولات موسیقی آلیاژ روزانه بدون اینکه متوجه آن. مقاومت در برابر حرارت شدید را قادر می سازد سیم تنگستن نازک به عنوان رشته در لامپ های رشته ای، برای مثال استفاده می شود، و هنگامی که با کلسیم و منیزیم ترکیب شود، آن نور فلورسنت شود. این کیفیت نیز اجازه می دهد تنگستن به عناصر گرمایش بخاری و کوره های گنجانیده شود. صنعتگران نیز ممکن است اکسید تنگستن از لعاب سرامیکی و شیشه استفاده کنید، تولید رنگ زرد است. مقایسه طلا در سختی این فلز می تواند برای طلا یا پلاتین در ساخت طلا و جواهر جایگزین، به عنوان تنگستن ضد حساسیت است و تقریبا مقاوم در برابر خراش.

fretboard و شعاع ترکیب اجازه می دهد تا exhilaratingly گردیده رشته تنگستن آلیاژ خم هر نقطه در امتداد گردن و وانت های بی صدا جدید N3 لبریز صدای خود را با بهبود تن استراتوکستر برای درخشان صدای سنج ایجاد کردن زنگ مانند با همهمه.

پیکربندی مجدد S-1 سوئیچینگ ارائه می دهد حتی بیش حذفی گزینه مربوطه به اهنگ صدا. ویژگی های دیگر عبارتند طنرس قفل، دو نقطه هماهنگ آمریکا لوکس تحریر پل با پاپ در بازو، گردن و اریب پاشنه مبهوت.

با توجه به مزایای استفاده از آلیاژ تنگستن مانند چگالی بالا، مقاومت به خوردگی خوب، پایداری حرارتی عالی و مقاومت در برابر شوک حرارتی، و غیره، ابزار موسیقی آلیاژ تنگستن شده است بیش و بیش به طور گسترده ای در ابزار موسیقی استفاده کنید ابزار field.It تنها ابزار است که می تواند تنش مورد نیاز برای رسیدن به زمین بسیار بالا از رشته است.

مفتول تنگستن برای موسیقی ابزار

tungsten-string
ابزار موسیقی آلیاژ تنگستن
رشته موسیقی آلیاژ تنگستن را به وجود حدودی به دلیل از اشکالاتی از رشته روده و به عنوان یک امتیاز به دانش آموزان آغاز شد. رشته موسیقی تنگستن در زمین بسیار پایدار است، حتی زمانی که برای اولین بار نصب. آنها همچنین یک صدا است که بسیار متفاوت از رشته روده دارند. همه آنها تمایل دارند که یک صدا است که ساده، روشن، مستقیم، خالص، و معمولا کمی سخت با چند لایههای و هیچ پیچیدگی واقعی است. اغلب آنها روشن و صدایی نازک بیتی هستند. این کیفیت است که در ویولن سل که در آن تمام رشته های فلزی بیش استاندارد تلفظ می شود. بازیکنان غیر کلاسیک، به ویژه نوازندگان ویلن کشور و محلی، و همچنین بسیاری از نوازندگان موسیقی جاز اغلب ترجیح می دهند رشته موسیقی تنگستن. آنها نیز به خوبی با اندازه کوچک، ابزار دانشجویی ارزان کار. علاوه بر این، بسیاری از بازیکنان باس با استفاده از فولاد رشته هسته ای است. برخی از تغییرات جالب در ساخت و ساز از رشته های فولادی و این تغییرات علاقه خاصی به cellists شده وجود داشته است. هسته فولادی (معمولا الیاف نازک از طناب یا فولاد مارپیچ) در حال حاضر با انواع فلزات مانند آلومینیوم، فولاد کروم، تنگستن، نقره و اخیرا، تیتانیوم پیچیده می شود. این تغییرات در تکنولوژی اجازه داده اند تولید کنندگان برای تولید رشته موسیقی تنگستن با بیش برای تلفن های موبایل پیچیده است.

 

تنگستن چین آنلاین می تواند ارائه محصولات مربوط تنگستن مورد استفاده برای ابزار موسیقی آلیاژ تنگستن، اگر شما هر گونه پرسش و یا خرید طرح، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com یا تلفن 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved