ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >>تنگستن طلا اندود >>طلا اندود تنگستن نوار

طلا اندود تنگستن نوار

نگستن golden bar
طلا اندود تنگستن نوار

مزایای استفاده از نگستن طلا اندود نوار

در تئوری، که به چگالی اورانیوم 19.1g / cm3 است، که تقریبا 70٪ چگال تر از سرب است، تنگستن طلا اندود نوار و شمش طلا آلیاژ تنگستن می تواند به عنوان مواد از ساخت محصولات طلا جعلی استفاده می شود. با این حال، نگستن نوار آلیاژ طلا رادیواکتیو ضعیفی و نه به عنوان چگالی طلا، پس از آن به نظر نمی رسد به یک روش عملی.

نگامی که مردم را کشف کرده اند که تنگستن محیط زیست، با دوام و سختی، مهمترین مورچه است که چگالی آن از 19.25g / cm3 است فقط در مورد چگالی مشابه طلا (19.3g / cm3 را)، که خرس وزن مخصوص مشابه است. این مزایا را نوار آلیاژ طلا نگستن و نگستن طلا اندود نوار برتری برخوردار است به بهترین تعویض طلا برای فلز پر هزینه از طلا یا پلاتین.

گونه می توان تنگستن طلا اندود نوار؟

gold-plated نگستن alloy bar
طلا اندود تنگستن نوار
شروع با یک آلیاژ نگستن حدود 1/8 اینچ کوچکتر در هر بعد از نگستن نوار آلیاژ طلا شما می خواهید، و سپس یک لایه 1/16 اینچی از طلای خالص واقعی در اطراف آن، رای دادند. این محصول احساس در دست، و نگستن نوار آلیاژ طلا یک حلقه مرده زمانی که به عنوان طلا باید زدم دارند. نگستن طلا اندود نوار را تست راست شیمیایی، وزن دقیقا به میزان مناسب، و همچنین اسکن فلورسانس اشعه ایکس عبور، 1/16 و & quot؛ لایه ای از طلای خالص به اندازه کافی برای جلوگیری از اشعه ایکس را از رسیدن به هر تنگستن.

لوازم در چین تنگستن تنگستن طلا اندود نوار و تنگستن آلیاژ شمش طلا جعلی به عنوان جایگزینی طلا.

تنگستن شمش طلا آلیاژ تنگستن و طلا اندود نوار تعویض به عنوان agold می تواند به عنوان هدیه ویژه برای برخی از زمینه های در نظر گرفته. اگر شما یک کارگزار در بورس، مدیر در یک بانک و یا شرکت بیمه بزرگ هستند، شما می توانید Chinatungsten استفاده نگستن آلیاژ طلا اندود نوار حکاکی با نام شرکت خود را به عنوان سوغات به مشتریان VIP خود را. این در حال حاضر بسیار مناسب و معقول بدون هزینه بیش از حد است، و نیز می تواند مشتریان بیش برای کسب و کار خود را جذب کند.

نگستن alloy golden bar
Gold-plated نگستن Bar
نگستن طلا اندود نوار بهترین انتخاب است اگر شما یک فروشنده طلا هستند و حضور در برخی از و یا قرار دادن محصولات طلا خود را در ویترین. در مورد طلا واقعی خود را به سرقت رفته، شما می توانید تعویض طلا را انتخاب کنید، نگستن آلیاژ طلا اندود نوار به منظور کاهش از دست دادن امکان پذیر است.

ما می توانیم نگستن آلیاژ شمش طلا جعلی و نگستن طلا اندود نوار با توجه به نیاز های مختلف، و همچنین ما می توانیم به عنوان در هر حکاکی خود را علاقه، مانند شرکت شما لوگو، نام خود را، برخی از کلمات، حروف، و غیره

توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو و فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش محصولات مرتبط با نگستن برای بیش از دو دهه. طلا اندود ما نگستن بار و نگستن آلیاژ نوار طلایی تنها برای سوغات و هدف دکوراسیون می باشد. ما می توانیم تمام انواع آلیاژ نگستن نوار طلایی به عنوان مورد نیاز خود را فراهم می کند. در اینجا ما اعلام: لطفا روکش طلا نگستن نوار آلیاژ و آلیاژ نگستن نوار طلایی برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.

اگر شما علاقه به تنگستن شمش طلا آلیاژ ما، روکش طلا نگستن نوار، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved