ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن بتونه وزن >>پاین وود دربی تنگستن آلیاژ دیسک

پاین وود دربی تنگستن آلیاژ دیسک

چرا استفاده از پاین وود دربی اتومبیل تنگستن آلیاژ دیسک؟

تنگستن است یک فلز با یکی از بالاترین تراکم 1.7 برابر سنگین تر از سرب است. فقط طلا، پلاتین، و برخی دیگر از فلزات نادر دارای چگالی مشابه است. داشتن بیش وزن متمرکز به معنای داشتن کنترل بر قرار دادن بیش وزن در ماشین خود را برای رسیدن به مرکز جرم که شما در حال هدف قرار دادن. نگستن است غیر سمی و سازگار با محیط زیست پس از آن امن است برای کودکان و بزرگسالان به رسیدگی و کار با. نگستن دیسک یک نوع از کیت پاین وود دربی است.

اندازه پاین وود دربی اتومبیل تنگستن آلیاژ دیسک

پاین وود ماشین دربی تنگستن دیسک به عنوان کیت پاین وود دربی یک 2.8، 3.6، 3.8، و یا دیسک 4oz رایحه برای وزن سریع آسان از پاین وود دربی، مسابقه وزن خودرو است. نگستن دیسک اقدامات 1 و & quot؛ قطر X 0.38 و & quot؛ حداقل تا 0.52 و & quot؛ ضخیم ضخیم تر با وزن سنگین تر است. شما می توانید بتونه نگستن به لحن خوب وزن استفاده کنید.

pinewood derby نگستن disc wieght pinewood derby نگستن alloy disc
نگستن آلیاژ دیس- 1 نگستن آلیاژ دیسک-2
 نگستن alloy disc pinewood derby نگستن disc pinewood derby
نگستن آلیاژ دیسک-3 نگستن آلیاژ دیسک-4

چگونه نگستن آلیاژ دیسک کار می کند؟

پاین وود اتومبیل دربی وسایل نقلیه جاذبه شده است. آنها شروع به مسابقه در یک مسیر شیب تماس با شروع پین برگزار می شود. زمانی که پین قطره، ماشین رول پایین مسیر شیب به سمت خط پایان، از ریل هدایت می شود. اکثر آهنگ با گذار از بخش شروع شیب به یک بخش مسطح طولانی ساخته شده است. در این آهنگ، اتومبیل باید به بخش مسطح در حالی که حفظ سرعت تا حد امکان کامل است. وزن نسبت حجم نگستن دیسک به اینجا ضروری به عنوان کیت پاین وود دربی است ،. انرژی حداکثر است بدون ایجاد کشش هوا اضافی تولید می شود.

ما می تواند پاین وود دربی ارائه کیت به عنوان وزن پاین وود دربی، از جمله دیسک نگستن، نگستن مکعب آلیاژ، نگستن سیلندر آلیاژ، نگستن توپ آلیاژ و آلیاژ نگستن تاج.

اگر شما هر گونه علاقه، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com تماس بگیرید و یا: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 Chinatungsten Online All Rights Reserved