ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >>تنگستن آلیاژ اطلاعات >>تنگستن آلیاژ درجه

تنگستن آلیاژ درجه

tungsten heavy alloy

تنگستن آلیاژ درجه چیست؟

ناهمسان آلیاژ تنگستندرجات برخی از برنامه های مختلف و همچنین بسیاری از خواص مختلف خاص، مانند چگالی بالا و ظرفیت کوچک برای وزنه تعادل تنگستن آلیاژ.

برای کاربردهای نظامی، آلیاژ تنگستن معمولا بر اساس میل-T-21014 تولید;

برای محافظت از پرتو و عملکرد وزنه، آنها معمولا تولید شده بر اساس AMS-T-21014;

همچنین می توانید تنگستن چین آلیاژ تنگستن بر اساس نمرات به عنوان در هر مورد نیاز از مشتریان ما، مانند استاندارد ASTM B 777-99، HD 17 ارائه، MT-17، HD18، HD18.5، MT-18، HD17.7، و غیره حتی، Chinatungsten می تواند محصولات را نمرات آلیاژ تنگستنبه عنوان در هر برخی از خواص ویژه فرستاده شده توسط مشتری، مانند چگالی، سختی، استحکام کششی نهایی، قدرت عملکرد، و غیره کلاس های مختلف آلیاژ تنگستن کاربردهای مختلف است.

عبارتند محصولات مختلف آلیاژ تنگستن با نمرات مختلف آلیاژ تنگستن:

tungsten alloy block tungsten alloy crankshaft tungsten heavy alloy metal

تنگستن چین می توانید محصولات نظامی در گریدهای مختلف آلیاژ تنگستن در بالا U.T.S. ارائه در تقریبا 1400 مگاپاسکال. اگر شما از یک طراحی پیچیده، لطفا احساس رایگان برای تماس با ما می توانید نقاشی برای شما انتقال رایگان می باشد. ما نه تنها می تواند ارائه محصولات آلیاژ تنگستن با اندازه استاندارد است، اما همچنین به طراحی قالب ویژه برای شما. آلیاژ تنگستن سنگین است بسیاری از نمرات با توجه به برنامه های مختلف.

با توجه به بازرسی، معمولا، کلاس آلیاژ تنگستن خواهد شد venire، میکرومتر میکرون، تعادل، دزیمتر، udometer، دستگاه تست یونیورسال، و غیره هر گواهی نیازهای دسته ای از کیفیت بازرسی. تنگستن چین می توانید محصولات از تمام نمرات آلیاژ تنگستن با توجه به نیاز خود را فراهم می کند.

تنگستن چین متخصص در ساخت و تنگستن ارائه محصولات آلیاژ بر اساس نمرات آلیاژ تنگستن، هر پرس و جو خواهد شد گرمی از طریق ایمیل به استقبالsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com یا تلفنی 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ کاربرد | تنگستن آلیاژ MSDS | استاندارد آلیاژ تنگستن
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved