ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >>تنگستن طلا اندود >>طلا اندود نگستن سکه

طلا اندود نگستن سکه

طلا اندود نگستن سکه است در قالب سکه طلایی است، که تنها برای هدیه، در حال حاضر، صنایع دستی، و هرگز می تواند برای هر هدف های غیر قانونی مورد استفاده قرار ساخته شده است. طلا اندود نگستن سکه آلیاژ اولین بار قبل از طلایی آبکاری بر روی آن ساخته شده است. آن را نیز دارای خواص چگالی بالا و مقاومت در برابر خوردگی. بنابراین، ارزش خواهد ماند حتی برای آن را فقط به محصول است.

لا اندود نگستن سکه برای تعویض طلا

gold plate نگستن alloy coin
Gold-plated نگستن coin
با توجه به دوام، سختی، مقاومت در برابر اکسیداسیون، رادیواکتیو محیط زیست دوستانه و ضعیف، و مهمترین مزایای آن است که تقریبا همان وزن طلای واقعی، طلا اندود نگستن سکه است مواد مناسب ترین برای سکه های یادبود، طلایی است سوغات، هدیه تولد، سالگرد عروسی حاضر، و غیره حتی می توان آن را به عنوان یک شگفتی های مخفی برای مشتری خود را VIP، بهترین دوست، معلم مطلوب ترین، و غیره استفاده می شود
توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو و فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش طلا اندود نگستن سکه برای بیش از دو دهه. محصول ما فقط برای سوغات و هدف دکوراسیون است. در اینجا ما اعلام: لطفا روکش طلا نگستن سکه آلیاژ ما برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.

سکه طلا بالا ساخته شده از نگستن نیست، آن یک سکه طلا واقعی فقط برای صفحه نمایش است، و.

بنابراین، اگر شما علاقه مند در روکش طلا نگستن سکه هستند، لطفا احساس رایگان برای تماسsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر | تنگستن آلیاژ سنگین نمرات | تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved