ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ راد با Moly به >>

تنگستن آلیاژ راد با Moly به

تگهای

تنگستن آلیاژ راد با Moly به مقدمه:

و با میله آلیاژ تنگستن با MOLY میله آلیاژ تنگستن با MOLY تراکم بالا، مواد مبتنی بر تنگستن تولید شده توسط روش متالورژی پودر است. میله آلیاژ تنگستن با MOLY مشابه برای یک نوع از میله با نام تجاری معروف برای جوشکاری، که دارای سه برنامه های کاربردی نوع است:
شامل:
 • از میله آلیاژ تنگستن با Moly به قالبهای اکستروژن
 • به
 • در میله آلیاژ تنگستن با Moly به مرگ ریخته گری قطعات
 • به
 • در میله آلیاژ تنگستن با Moly به داغ پرچین، ناراحت کننده برق و Electroforging
 • به
  تگهای

  تنگستن آلیاژ راد با Moly به مورد استفاده در قالبهای اکستروژن کنید

  در میله آلیاژ تنگستن با Moly به طور گسترده ای برای قالب در اکستروژن فلزات، به خصوص آلیاژ های پایه مس که می تواند عمر بسیار طولانیتر از مواد قالب سنتی ارائه استفاده می شود. میله آلیاژ تنگستن با Moly به صورت جوش یک ماده بسیار مفید برای قالب ریخته گری، به ویژه برای ریخته گری آلومینیوم و برنج. برنامه های خاص مانند کسانی که در زیر نشان داده فعال مزایای اقتصادی استفاده از میله آلیاژ تنگستن با Moly به صورت جوش است:
  الف) می میرد، هسته و قطعات جانبی برای برنج و یا ریخته گری آهنی که در آن عمر طولانی مورد نیاز است.
  ب) قالب ها قالب و هسته برای برنج و یا ریخته گری آهنی که در آن سطوح ریخته گری خوب است یک نیاز به منظور کاهش هزینه های به پایان رساندن بعدی.
  ج) هسته و می میرند درج برای ریخته گری آلومینیوم ریخته که لحیم کاری و یا ساییده شدن زمانی که از فولاد ساخته شده است.
  د) هسته و می میرند درج واقع atheavy بخش در یک ریخته گری که در آن اثر خنک کننده اضافی مورد نیاز است برای کاهش یا حذف انقباض تخلخل است.
  ه) پوشش اعمال شده توسط جوشکاری TIG در مناطق بحرانی از فولاد می میرد معرض فرسایش که برای ریخته گری آلومینیوم ریخته استفاده می شود.
  ج) ماشینکاری خوب، که تسهیل تولید اشکال پیچیده و جان بازیافت میله آلیاژ تنگستن با Moly به.

  ما می تواند تمام انواع میله تنگستن آلیاژ برای جوشکاری شبیه به یک نوع از میله با نام تجاری معروف با توجه ارائه به نیاز شما. میله تنگستن آلیاژ ما دارای خواص مشابه و یا حتی بهتر است.

  تگهای

  تنگستن آلیاژ راد با Moly به مورد استفاده در داغ پرچین، ناراحت کننده برق و شکلدهی الکتریکی کنید

  شرح
                  با میرد ریخته گری قطعات                 
  میله آلیاژ تنگستن با Moly به مواد بسیار مفید که از آن برای ساخت قالب ریختهگری تحت فشار، به ویژه برای ریخته گری آلومینیوم و برنج است.
  در این فرایندها، حرارت از طریق تماس با مقاومت از قالب / الکترود و توسط عبور جریان از طریق جزء تولید می شود. حرارت کافی تولید برای بالا بردن مواد به یک شرط و پلاستیک و فشار اعمال می شود برای ایجاد و یا جابجایی مواد را به برخی از شکل از پیش تعیین شده و یا به صورت است.
  الف) استحکام بالا در فشرده سازی
  در ب) سختی بالا در دمای بالا
  در ج) پایین الکتریکی و حرارتی
  هدایت د) مقاومت خوب در برابر اکسیداسیون در دمای بالا
  در ه) مقاومت به چسبیدن به کار در حال شکل ایده آل برای این نرم افزار است، و عمر طولانی را زمانی که سطوح جزء صاف و منظم هستند. اگر میله تنگستن آلیاژ با مواد جزء Moly به یک سطح خشن و نامنظم، چسبیده می توانید بین الکترود و موقعیت ناراحت از اجزای رخ می دهد. تگهای

  خواص نمونه از آلیاژ تنگستن راد با Moly به کنید

  شرح
  با میله آلیاژ تنگستن با Moly به
  <جدول تراز="مرکز" عرض="400" مرز="1">      تراکم: و nbsp؛ 17.3 گرم / cm3 است      سختی: و nbsp؛ 32 HRC و nbsp؛      نهایی استحکام کششی: و nbsp؛ 960MN / m2 و از & nbsp؛      0.2٪ استرس اثبات کنید: & nbsp؛ 600MN / m2 و از & nbsp؛      کشیدگی در واید 24mm ها: & nbsp؛ 6٪ از & nbsp؛

  اگر شما می خواهید به دانستن جزئیات بیشتر در مورد میله تنگستن آلیاژ با Moly به، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید از طریق ایمیل: با @ chinatungsten.com یا از طریق تلفن: 0086 592 5129696.

  لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
  نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
  sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
  تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
  Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved