ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >> تنگستن آلیاژ طلا و جواهر >>تنگستن گردنبند

تنگستن گردنبند

کاربید تنگستن می تواند به عنوان تولید تنگستن کاربید گردنبند, همچنین گردنبند تنگستن است که مد و لوازم جانبی افسانه نامیده می شود.

گردنبند تنگستندو نوع، یکی از با گردنبند آویز و کاربید تنگستن. هنگامی که آن را با آویز است که معمولا رشته را به دست تا گردن خود را. تنگستن کاربید گردنبند است که معمولا به گردنبند ساخته شده از تنگستن مراجعه کنید. این سنگین تر از تنگستن خود را به دلیل محتوای تنگستن متفاوت است، شما می توانید نوع دوست دارید را انتخاب کنید.

کاربید تنگستن یکی از قوی ترین فلزات روی زمین است. این بسیار با دوام و به سختی می تواند خراشیده و یا آسیب دیده است و رنگ منحصر به فرد ترین و پایان آینه است که یک عمر طول بکشد. این بهترین و جذاب هدیه ای برای خانواده خود، دوستان و یا دوستداران است. علاوه بر این، کاربید تنگستن مواد زیبا ترین است که آن را به طلا و جواهر آید وجود دارد. گردنبند تنگستن با آویز دکوراسیون با کیفیت بالا است.

گردنبند کاربید تنگستن و میآید حلقه نگاه بزرگ، اما بسیاری از ترجیح می دهند طعم دهانی متنوع و پایان تمیز از سنگهای قیمتی و فلزات. همانطور که می دانیم، silverworks ارائه گردن لخت با خیابان به لباس است. با این حال، گردنبند کاربید تنگستن، همراه با زنجیره فولاد ضد زنگ آن، ضد حساسیت بنابراین پسران حباب که در ترس از پوست راشد زندگی می تواند ورزش آنها را نگران رایگان می باشد. آنها قوی و مقاوم در برابر خراش به طوری که آنها به عنوان یک سلاح به هم زدن مغز در هنگام آخرالزمان انسان زنده تصمیم می گیرد به عقب زشت خود را دو برابر کند.

تصاویر تنگستن گردنبند

tungsten-alloy-netsuke tungsten alloy necklace
تنگستن گردنبند-01
تنگستن گردنبند-02

تصاویر کاربید تنگستن گردنبند

tungsten necklace tungsten necklaces
کاربید تنگستن گردنبند-01 کاربید تنگستن گردنبند-02

  
اگر شما هر گونه علاقه در این گردنبند تنگستن، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com یا با ما تماس : 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595. ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ کننده | نمرات تنگستن آلیاژ | تنگستن آلیاژ تولید کننده
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved