ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن آلیاژ >>تنگستن آلیاژ شات

تنگستن آلیاژ شات

tungsten alloy shot
شات آلیاژ تنگستن به عنوان شات برای پوسته های بیرونی شکاری ساچمه تفنگ استفاده می شود. گلوله گسترش پس از خروج از هر بشکه، و قدرت شارژ سوختن در میان گلوله تقسیم شده است، به این معنی که انرژی از هر یک توپ از ضربه نسبتا کم است. در یک زمینه شکار، تفنگ ساچمه ای محصول می درجه اول برای شکار پرندگان و دیگر بازی های کوچک مفید است.

  

خواص تنگستن آلیاژ شات:

چگالی بالا، سختی و مقاومت به درجه حرارت بالا را تنگستن به عنوان یکی از مواد پس از بیشتر به دنبال برای ساچمه فولادی در تاریخ شکار. چگالی شات تنگستن آلیاژ مورد 18G / cm3 است، که قابل مقایسه تنها به طلا، پلاتین، و یا بیسموت. برای درک اینکه چگونه عوامل چگالی آلیاژ تنگستن سنگین به عملکرد، به ما در دو حوزه مورد همان اندازه از شات آلیاژ تنگستن، توپ گلف و توپ پینگ پنگ است. توپ گلف است که به دور متراکم تر و دورتر پرواز خواهد کرد و ضربه سخت تر. در حال حاضر کاهش اندازه که به دو واحد، گرفتن تصویر. آلیاژ تنگستن دورتر پرواز می کند، ضربه سخت تر و نفوذ عمیق تر، که به معنی پرندگان بیشتر، دورتر ما، با فلج کمتر. یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد از آلیاژ تنگستن است که آن را غیر سمی و سازگار با محیط زیست. بنابراین، آن را بی خطر است برای مردم که مسئولیت رسیدگی به و کار. این محصولات برجسته ما است، تنگستن چین می توانند عکس آلیاژ تنگستن به عنوان مورد نیاز خود را فراهم می کند.

tungsten alloy shots tungsten alloy shot tungsten alloy shots

 

تنگستن آلیاژ مشخصات شات:
1,قطر: 2.0-4.0mm
2, قطر: 18.0-18.2 g/cm3
3,ترکیب بندی: W content: 90-95%, W-Ni-Fe
4, سطح: Sintered surface

اگر شما می خواهید به دانستن جزئیات بیشتر در مورد شات آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com و یا تماس: 00 86 592 5129696.
لینک های مربوطه: قطعاتی پیش ساخته| تنگستن آلیاژ متخلخل| تنگستن آلیاژ ماشین
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved