ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
خانه >>تنگستن طلا اندود >>طلا اندود نگستن آلیاژ هدیه

طلا اندود نگستن آلیاژ هدیه

طلا اندود تنگستن آلیاژ هدیه طلا اندود نگستن هدیه آلیاژ امروزه.

نگستن جواهرات طلایی

طلا، نقره، و یا پلاتین، و یا بیش معمولا روی و یا نیکل به عنوان آلیاژهای در جواهرات استفاده می شود، با این حال، اگر شما انتخاب نگستن جواهرات طلایی به عنوان جایگزینی طلا، که می تواند شما را به دور از حساسیت از طلای واقعی نگه دارید، چرا نگستن جواهرات طلایی و طلا اندود نگستن جواهرات ضد حساسیت می باشد. این به این معنی است که شما دیگر نمی خواهد که برای مقابله با خارش پوست و تغییر رنگ از پوشیدن نگستن جواهرات طلایی خود را.

بسیاری از تنگستن جواهرات طلایی مانند طلا اندود نگستن حلقه، طلا اندود نگستن گوشواره، زنجیره ای طلا اندود نگستن، طلا اندود نگستن النگو، طلا اندود نگستن دستبند، طلا اندود نگستن آویز، و غیره البته نوع وجود دارد ، طلا اندود نگستن طلا و جواهر و نگستن جواهرات طلایی می تواند به عنوان نمونه رایگان طلایی برای تست استفاده می شود./p>

gold plated نگستن ring

تنگستن چین نه تنها می تواند با روکش طلا، مانند طلا 18K، 24 K طلا، طلا افزایش یافت، اما همچنین می تواند ارائه نگستن مختلف جواهرات طلایی و یا روکش طلا نگستن طلا و جواهر با حکاکی ارائه شده است. ما همچنین نگستن حلقه طلایی ارائه می کنند. نگستن جواهرات طلایی و طلا اندود نگستن جواهرات را می توان در حال حاضر بسیار ظریف و زیبا برای معشوق خود را، زن و شوهر، و یا برای سالگرد طلایی خود را. از آنجا که آلیاژ نگستن خرس اموال خاص از طول عمر و دوام بالا، نگستن جواهرات طلایی و طلا اندود نگستن جواهرات گرفتار عشق بین دوستداران و یا زن و شوهر می تواند ابدی. سختی نگستن آلیاژ می سازد آن را برای حلقه های ساخت ایده آل است. نگستن جواهرات طلایی، طلا اندود نگستن جواهرات ضد حساسیت هستند، و پرداخت نیاز ندارد. به خصوص، ما می توانیم خدمات حکاکی ارائه، از دوست پسر یا شوهر می توانید نام خود و یا کلمات آنها می خواهم به بیان به عاشق خود حکاکی.

طلا اندود نگستن جواهرات برای تعویض طلا

gold نگستن wrist chain

تنگستن یک، مواد با دوام و سختی محیط زیست، مهم این است که چگالی آن از، است که فقط در مورد چگالی مشابه طلا (19.3g / cm3 را). استفاده بنابراین، نگستن جواهرات طلایی است که معمولا ساخته شده از substituation طلا، مانند طلا اندود نگستن نوار، طلا اندود نگستن آجر، روکش طلا نگستن نوار، طلا اندود نگستن وزنه کاغذ، طلا اندود نگستن سکه، و غیره

این مزایا را نگستن جواهرات طلایی و طلا اندود نگستن جواهرات لذت بردن از برتری به بهترین جایگزین برای فلز پر هزینه از طلا یا پلاتین. چنین روکش طلا نگستن طلا و جواهر و نگستن جواهرات طلایی را به عنوان هدیه و یا هدیه برای بهترین دوست، عاشق، همسر، همکلاسی، مشتری های قدیمی به طور منظم خود را با توجه، همچنین آنها می تواند به عنوان سوغات برای فعالیت soceity، سالگرد، تولد، بازی های المپیک استفاده می شود، و غیره.

توجه: تنگستن چین اینترنتی (Xiamen) شرکت مانو و فروش Corp. یک شرکت بسیار حرفه ای و جدی است، و متخصص در تولید و فروش نگستن جواهرات طلایی و طلا اندود نگستن طلا و جواهر برای بیش از دو دهه. طلا اندود ما نگستن طلا و جواهر و نگستن جواهرات طلایی تنها برای سوغات و هدف دکوراسیون می باشد. در اینجا ما اعلام: لطفا روکش طلا ما نگستن طلا و جواهر و نگستن جواهرات طلایی برای هر هدف غیر قانونی استفاده کنید.

نگستن alloy golden plate gold-plate نگستن alloy plate نگستن alloy golden plate

بنابراین، اگر شما علاقه مند در روکش طلا نگستن جواهرات یا نگستن جواهرات طلایی، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن 86 592 512 9696.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ چیست | ننمرات نگستن آلیاژ | نگستن آلیاژ کاربرد
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved