ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن آلیاژ >>تنگستن آلیاژ گلوله شکل

تنگستن آلیاژ گلوله شکل

نگستن alloy bullet weight
گلوله شکل نگستن آلیاژ
تنگستن آلیاژ گلوله شکل وزن ماهیگیری واقعا مخروطی یا گلوله شکل و طراحی شده اند به راحتی از طریق علف های هرز، که توسط ماهیگیران تفننی باس قدردانی لغزش. طور مستقیم در مقابل طعمه نرم پلاستیک مانند کرم ها و یا craws تقلب، وزن کرم را می توان در جای خود ثابت شده و یا اجازه به اسلاید در امتداد خط. وزن تنگستن آلیاژ بهترین استفاده از آلیاژ تنگستن، وزن را می توان در بسیاری از زمینه ها استفاده می شود. وزن آلیاژ تنگستن ارائه شده توسط ما واجد شرایط است.

تنگستن آلیاژ اشکال گلوله وزن با خالص پودر با کیفیت بالا تنگستن و شکل با استفاده از فلز ساخته شده قالب گیری تزریق برای رسیدن به تراکم 97 درصد از تنگستن خالص. وزن آلیاژ تنگستن مناسب برای نفوذ پوشش ضخیم با وزن است که بسیار کوچکتر از همتای سرب، و اجازه دادن به ماهیگیران تفننی احساس تماس با پایین است.

به دلیل تراکم بالا، آلیاژ تنگستن بهترین مواد به وزن آلیاژ تنگستن است، وزن آلیاژ تنگستن وزن ماهیگیری غیر سمی است و به طور گسترده ای در اختلاف زمینه استفاده می شود، وزن آلیاژ تنگستن محصولات برجسته ما است. ما می توانیم تمام انواع وزن آلیاژ تنگستن در سخت مطابق با نیاز خود را فراهم می کند.

ارزان ترین تنگستن گلوله وزن فله با اندازه و رنگ های مختلف.

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال در اشکال گلوله آلیاژ تنگستن و محصولات وزن آلیاژ تنگستن است. آدرس ایمیل ما این است که sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. یا شما می توانید با ما تماس بگیرید : 0086 592 5129595/5129696/5127878.

لینک های مربوطه: نگستن Heavy Alloy Fishing Sinker| نگستن Alloys Worm Weights
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved