ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن آلیاژ >>ناخن تنگستن آلیاژ

ناخن تنگستن آلیاژ

tungsten nail
تنگستن آلیاژ ناخن ما شما را به پایه در تراکم بالا و نقطه ذوب بالا، که به طور معمول در ارتش و مناطق.کاملدیگر برای اضافه کردن مقدار کمی از وزن به طعمه های پلاستیکی نرم و خود را مورد استفاده قرار گیرد، آنها از 95٪ تنگستن، 3.5٪ نیکل و 1.5 تشکیل ٪ اهن. بسیار چگال تر از سرب، آلیاژ تنگستن اجازه می دهد تا ناخن به حتی جمع و جور تر نسبت به وزن خود را. این مسئله مانع از اقدامات طعمه نرم خود را حتی کمتر، و آنها اجازه می دهد تا به انجام در پتانسیل اوج خود. موجود در اندازه های مختلف، آنها نیز سازگار با محیط زیست برای کمک به حفاظت از شیلات ما هستند.

آلیاژ تنگستن، همچنین به نام آلیاژ تنگستن سنگین به طور کلی فلز دیر گداز، که مرکب از دو فاز شامل W-نیکل، آهن و یا W-نیکل مس و یا حتی W-نیکل-مس-آهن، برخی از آلیاژهای تنگستن اضافه می شوند شرکت، MO است ، کروم، و غیره آنها دارای نقطه ذوب بسیار بالا و دارای چگالی دو برابر از فولاد و بیش از 50٪ سنگین تر از سرب. آلیاژ تنگستن ناخن یکی از بهترین خرید در تنگستن در بازار می باشد. طراحی شده برای در به پلاستیک نرم قرار داده می شود، این نوزادان در آسان اسلاید و اقامت در به لطف بدن آجدار. با استفاده از این زمانی که تقلب حواس پرت به طعمه خود را عمیق تر و پرتاب مختلف عمل در به مخلوط. آنها نیز بسیار مفید که در دست دارند برای هماهنگی swimbaits که در حال شنا کردن به سمت هستند.

tungsten alloy nail
ناخن آلیاژ تنگستن با خلوص بالا، شکل پذیری خوب، سطح روشن و پاک، عملکرد پایدار مجهز، و آن است که عمدتا به ماشین استفاده بخش قرار داده است. به طور خاص در مواد شیمیایی تجهیزات.A رویکرد محبوب به وزن پلاستیک پایین نرم است ظهور وزنه قلاب کوچک ناخن به اضافه کردن مقدار کمی از وزن داخلی به lures های پلاستیکی نرم است. آن را به طعمه نرم پلاستیکی (طعمه حرکت تند و سریع، چوب یا کرم ظرافت) و با استفاده از قلابها برای کمک به نگه داشتن آنها را در وزن محل.The ویژگی پشته را به منظور جلوگیری از لغزش از پلاستیک قرار داده است. می تواند استفاده شود به تعادل طعمه حرکت تند و سریع تقلب برای سقوط طبیعی، به دنبال. وزن پایین آن پلاستیک نرم و با کوچک آلیاژ تنگستن ناخن اقامت ما در محل به لطف قلابها مراقب باشید در حالی که شما ماهی. وزن ناخن ما از تنگستن است که سازگار با محیط زیست دوستانه مواد ساخته شده است. این متراکم تر و سخت تر از وزن سرب سنتی است.

اگر شما هر گونه علاقه در ناخن آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن:86 592 5129696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن پرتو حفاظت| Tungsten Alloys for Defense| Tungsten Alloys Gold Substitution
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - 2016 ChinaTungsten Online All Rights Reserved