ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن آلیاژ >> تنگستن آلیاژ شکل ناخن

تنگستن آلیاژ شکل ناخن

چه تنگستن آلیاژ ناخن شکل وزن?

تنگستن آلیاژ شکل ناخنوزنه نازک و ناخن مانند قرار داده شده به نرم پلاستیکی طعمه، مانند jerkbaits، چوب یا کرم ظرافت است. آنها استفاده می شود به تعادل jerkbait تقلب برای سقوط طبیعی، به دنبال. علاوه بر این، این محصول نیز در مناطق دیگر استفاده می شود.

tungsetn alloy nail shape

ساخته شده از چگالی بالا آلیاژ تنگستن، تنگستن آلیاژ وزن ناخن است که سود اضافه شده بودن کوچکتر از منجر می شود، در نتیجه کاهش امپدانس مجموعه ای قلاب. آنها به طور خاص برای حرفه ای نرم ماهیگیران تفننی طعمه های پلاستیکی طراحی شده به آنها لبه های اضافی در برابر رقابت است. این استفاده از محبوب از آلیاژ تنگستن است، وزن شکل ناخن آلیاژ تنگستن محصولات برجسته ما است.

تنگستن وزن آلیاژ ناخن مناسب برای اضافه کردن مقدار کمی از وزن به lures های پلاستیکی نرم و شما هستند. تنظیم وزن می توانید تفاوت زمانی که شرایط تغییر آب و یا می خواهید تغییر دهید action.نگستن آلیاژ سنگین طعمه خود را را می توان به طرف های مختلف از آن ساخته شده است. انواع وزن آلیاژ تنگستن شکل ناخن می تواند توسط ما به عنوان مورد نیاز خود را ارائه شده است.

موارد زیر ناخن شکل تعادل تنگستن آلیاژ:

tungsetn alloy nail shape nail shape نگستن alloy tungsetn alloy nail shape

 

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال در مورد آلیاژ تنگستن وزن شکل ناخن است. آدرس ایمیل ما این است کهsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com.و شما می توانید با ما تماس بگیرید : 0086 592 5129595/5129696/5127878.

لینک های مربوطه: نگستن Heavy Alloy Fishing Sinker| نگستن Alloys Worm Weights| نگستن Alloys Sea Fishing Weight
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved