ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن آلیاژ >>تنگستن آلیاژ پلت

تنگستن آلیاژ پلت

tungsten alloy pellet
Tungsten Alloy Pellet
تنگستن آلیاژ پلت, با تراکم بین 16.9 و 18.1 g / cm3 است، نشان دهنده سنگین ترین مواد به طور کلی به مهندسان در دسترس است. دارای مقاومت عالی در برابر تابش، رسانایی حرارتی و الکتریکی، مقاومت در برابر خوردگی و ماشینکاری. ما می توانیم آن را با محتویات تنگستن اعم از 85 تا 98٪ با طیف گسترده ای از خواص فیزیکی و مکانیکی را ارائه دهد. ما همچنین ارائه غیر مغناطیسی W-نیکل- مس.

آلیاژهای تنگستن (W نیکل آهن، W نیکل مس) از 85-98٪ تنگستن آلیاژ با دیگر فلزات، معمولا نیکل و آهن یا مس است. تنگستن آلیاژ سنگین توسط پخت فاز مایع ساخته شده آن را به یک ساختار متشکل از ذرات تنگستن خالص در یک ماتریس از عناصر آلیاژی می دهد. پلت آلیاژ تنگستن محصولات برجسته ما است.

آلیاژ تنگستن پلت می آید از خانواده تنگستن محصولات آلیاژ سنگین. تنگستن آلیاژ سهام سنگین خواص مشابه تنگستن محصولات آلیاژ سنگین مانند چگالی بالا، استحکام کششی بالا، دوام سازگار و ارزش طولانی مدت. علاوه بر این، آنها مواد جامد به طور کامل ذوب شده است. این کروی شکل هستند، مواد جامد مانند توپ با یک گروه موازی در اطراف یک محور قطر. قطر این دستبند به قطر توپ است و یک بخش ضروری از فرایند تولید است.

tungsten alloy pellet
تنگستن آلیاژ پلت

برنامه های کاربردی از تنگستن آلیاژ پلت:

پلت آلیاژ تنگستن به عنوان ماده برای ساخته شده است تا جوش استفاده می شود. سختی، مقاومت در برابر سایش مقاومت و خوردگی سطح قطعات ماشین می توان قابل ملاحظه بهبود یافته است.

 سختی بالا (≥80 HRC)، آن است که به طور گسترده ای در سوزاندن از طریق خط لوله، اکستروژن کشش، ثابت، بلبرینگ، چرخ، سوپاپ ها، مهر و موم، ابزار اعمال می شود. متر، Aero را در فضا و خطوط حمل و نقل هوایی و دیگر قطعات مکانیکی با دقت بالا. و سطح صاف است.

گلوله آلیاژ تنگستن همچنین مواد عالی برای قلم توپ است. ما می توانیم تمام انواع با توجه به الزامات.آی تی خود را ارائه شده توسط ما بالاترین کیفیت محصولات ارائه می کنند.

اگر شما می خواهید به دانستن جزئیات بیشتر در مورد پلت آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا از طریق تلفن: 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: قطعاتی پیش ساخته| تنگستن آلیاژ متخلخل| تنگستن آلیاژ ماشین
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved