ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن آلیاژ >>تنگستن آلیاژ مکعب

تنگستن آلیاژ مکعب

از آنجا که فلز تنگستن بسیار سخت به ماشین ترین مشترک، فرآیندهای راه دور نمی تواند آن را کامل کنند. با این حال، تزریق فلزی قالب (MIM) یک فرایند تولید ایده آل برای ساخت است تنگستن مکعب آلیاژ.MIM مناسب برای تولید فلز و جزء سرامیک با اموال ساختار پیچیده و سه بعدی، تراکم بالا، استحکام بالا، دقت بالا، و غیره کوچکتر است، دقیق تر، پیچیده تر، MIM دارای مزایای بسیاری، چگالی می آید 95٪ - 98 درصد از آن از تنگستن خالص. چگالی بالا از این امکان را به میزان قابل توجهی اندازه فیزیکی اجزای کاهش می دهد. این به نوبه خود، محصول به نفع کنترل بیشتری از توزیع وزن می دهد و حساسیت مکانیسم کنترل افزایش می دهد. که در آن یک توده بزرگ باید در یک منطقه محدود قرار دارد، آلیاژ تنگستن مکعب مواد ایده آل است. همچنین می تواند در لرزش استفاده می شود.

چه فلزی قالب گیری تزریقی ?

قالب گیری تزریقی فلزی (MIM) یک تکنولوژی رشد برای تولید، با حجم بالا فلز یا آلیاژ قطعات پیچیده شکل گرفته است. تزریق قطعات فلزی قالب (MIM) را می توان از فلزات آهنی و آهنی و آلیاژهای تولید شده است.

density model of نگستن cube

فرایند تولید برای تنگستن آلیاژ مکعب

پودر تنگستن و چسب → قالب تزریق → Rebinding → پخت → تنگستن آلیاژ مکعب

نگستن alloy cubes

مزایای استفاده از قالب گیری تزریقی فلزی

تراکم: به طور معمول 95-98٪ از مواد بدست میآوردند. خواص مکانیکی - قابل مقایسه با آهنگری از ترکیب مشابه. پیچیدگی - هندسه مقایسه با قالب گیری تزریق پلاستیک.

پایان سطح: به عنوان پردازش، 32 رام یا بهتر است. مقاومت در برابر خوردگی - مقایسه آهنگری از ترکیب مشابه. انتخاب آلیاژ - بسیاری از آهنی، آلیاژهای پایه مس نیکل و بر اساس و در دسترس است.

انواع مکعب نظامی تنگستن آلیاژ و مکعب وزنه می تواند توسط ما ارائه به عنوان مورد نیاز خود را. می توان آن را به طور گسترده ای در دفاع نظامی استفاده می شود. به جز دفاع نظامی، آن را نیز به طور گسترده در مناطق دیگر استفاده می شود.

اگر شما هر گونه علاقه در مکعب آلیاژ تنگستن مورد استفاده در دفاع نظامی، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com و یا تماس:00 86 592 5129696.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved