ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن آلیاژ >>تنگستن آلیاژ حوزه

تنگستن آلیاژ حوزه

چه تنگستن آلیاژ کره؟

حوزه تنگستن آلیاژ مشابه اما نه همان توپ تنگستن است. چگالی بالا، سختی و مقاومت به درجه حرارت بالا آن را به یکی از پی، پس از مواد در زمینه های مختلف.

tungsten alloy sphere
تنگستن آلیاژ توپ

استفاده از آلیاژ تنگستن حوزه

تنگستن آلیاژ حوزه بسیار متراکم و کوچک در حجم است، که به معنی آن را می توان در زمینه های نیاز به قطعات کوچک اما سنگین استفاده می شود. وزنه در باشگاه گلف، وزن ماهیگیری، وزنه برای دفاع نظامی، پرتابه در مهمات سلاح های موشکی، زره سوراخ کردن، تجهیزات شکار، وزنه برای تفنگ شکار، قطعات پیش ساخته. وزنه برای ورود به سیستم نفت؛ همچنین برخی از زمینه های در صنعت دقیق، مانند ویبراتور تلفن همراه، مکعب ساعت، ساعت مچی خود سیم پیچ، دارندگان تلفات ضد لرزش، وزن چرخ لنگر، و غیره در میان بسیاری از کاربردهای آلیاژ تنگستن می باشد.

تنگستن آلیاژ توپ برای وزن ماهیگیری

آلیاژ تنگستن حوزه دو برابر سنگین به عنوان برنج است و سنگین تر از سرب است. ایده آل برای هر پرواز است که به پایین رفتن عمیق است. ماهیگیران تفننی اجازه می دهد به ماهی در سرعت جریان آب که در آن ماهی دروغ عمیق است. علاوه بر این، غیر سمی و سازگار با محیط زیست است. این محصول به عنوان مهره تنگستن در حالی که آن را به عنوان وزن ماهیگیری استفاده می شود. دو سوراخ کوچک در توپ به خط ماهیگیری رفتن را از طریق توپ وجود دارد. علاوه بر این از مهره به یک فریب یا به عنوان بخشی از راه اندازی ترمینال یک راه عالی از اضافه کردن برخی از سر و صدا توجه گرفتن است. بسیاری از ماهی ها، از جمله باس دهان بزرگ، به طور طبیعی کنجکاو هستند و ممکن است به صدای clacking از دانه های جلب کرد. علاوه بر عامل سر و صدا، فلش از یک مهره در آب می تواند یک جاذبه قوی به کروز ماهی. حوزه تنگستن آلیاژ هنر ماهیگیری کرم متحول کرده است.

ساختار پایین به صید ماهی بسیار مهم است و در حال حاضر شما می توانید آن را آسان تر را احساس کند. مهم نیست اگر آن در شن، ماسه، سنگ، گل و لای و یا چوب است. شما می توانید آنها را از یکدیگر بسیار ساده تر از همیشه قبل از تمایز قائل شود. اما با وزنه سربی سنتی، مگر اینکه شما رفت همه چیز واقعا سنگین همان احساس می شود. بنابراین وزن ماهیگیری تنگستن بیشتر و بیشتر محبوب در میان ماهیگیران تفننی تبدیل خواهد شد.

مزایای استفاده از تنگستن آلیاژ حوزه به عنوان وزنه قلاب ماهیگیری / وزن

tungsten alloy sphere
1. حجم کوچک
بالا ساخت چگالی آلیاژ تنگستن وزنه قلاب ماهیگیری / وزن کمتر از وزن ماهیگیری سرب معمولی است. از آن خواهد شد را گذاشت به مراتب کمتر از یک وزنه منجر شود، زیرا اندازه آن کوچکتر.
2. سختی
حوزه تنگستن آلیاژ سخت تر از وزن ماهیگیری سرب هستند. از آن خواهد شد در کله ماهی از ماهی گیر کرده است. بنابراین شکل خواهد شد دیگر داشت.
3. مقاومت در برابر باد قوی
چگالی بالا از تنگستن، تنگستن آلیاژ وزنه های ماهیگیری می ماهیگیری خود را آسان تر است. حوزه تنگستن آلیاژ بسیار حساس هستند و در واقع می تواند به شما کمک کند احساس چه پایین از آن ساخته شده و چه طعمه خود را است تداوم را به مانند قلم مو، سنگ، گل، و غیره

وزن ماهیگیری تنگستن / چشم ایده آل، جایگزین سازگار با محیط زیست منجر به وزن، که سمی و فزاینده ای در حال خطر زیست محیطی برچسب گذاری شده اند.

تصاویر در مورد آلیاژ تنگستن حوزه:

tungsten alloy sphere tungsten alloy sphere tungsten alloy sphere

اگر شما علاقه در حوزه تنگستن آلیاژ، فقط احساس رایگان برای تماس با تیم فروش ما sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ چیست| تنگستن نمرات آلیاژ سنگین| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved