ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن آلیاژ >>تنگستن حلقه آلیاژی

تنگستن حلقه آلیاژی

حلقه تنگستن آلیاژخرس اموال خاص از طول عمر و دوام بالا، هنگامی که آلیاژ تنگستن سنگین استفاده شده است به طلا و جواهر، آلیاژ تنگستن سنگین همیشه به نقش عشق بین دوستداران یا زن و شوهر می تواند ابدی. تنگستن آلیاژ سختی آن را برای حلقه که خاراندن مقاومت خواهد کرد، ضد حساسیت هستند، و نمی خواهد پرداخت نیاز است که به ویژه در طرح های با پایان براق مفید ایده آل است.

حلقه تنگستن آلیاژ با موفقیت به عنوان قطعات صنایع سنگین، به ویژه، آلیاژ تنگستن سنگین می تواند به طور گسترده ای به عنوان جواهرات به دلیل پوشیدن مقاومت آن ساخته شده استفاده می شود. این است که به طور گسترده ای در وزن استفاده می شود یا تعادل کالا صنعتl.The ارائه شده توسط ما واجد شرایط است.

امروزه، آن است که به طور فزاینده ای در برخی از زمینه استفاده می شود مربوط به طلا و یا تعویض پلاتین، مانند: طلا و جواهر، به عنوان مثال، حلقه تنگستن آلیاژ در گوش، گردنبند، زنجیره ای، مچ دست، و غیره

,به عنوان آلیاژ تنگستن سنگین زیست محیطی دوستانه، با دوام و سختی بالا است، مهم این است که آن را تراکم 19.25g / cm3 است، حلقه تنگستن آلیاژ می تواند به عنوان محصولات طلایی پیش ساخته، مانند حلقه تقلید می کنی، و غیره ساخته شده

آنها یک انتخاب بزرگ مدرن برای هر کسی که ارزش طلا و جواهر با کیفیت بالا که یک عمر طول بکشد می باشد. دلیل این است که حلقه تنگستن آلیاژ دارای خواص فیزیکی فوق العاده و بزرگ زیبایی همه در یک الگوی تقریبا غیر قابل خراب. این است 7 بار سخت تر از حلقه فولاد ضد زنگ و 4 بار سخت تر از حلقه تیتانیوم، 'سختی آن می توانید الماس بازی، آن سخت است، خیره کننده، درخشش سخت و درخشان و انواع .همه اصیل می توان آنها را توسط ما ارائه شده است. حلقه تنگستن آلیاژ به طور گسترده ای در عروسی استفاده می شود.

tungsten alloy rings tungsten alloy ring tungsten alloy rings

اگر شما می خواهید به دانستن جزئیات بیشتر در مورد حلقه تنگستن آلیاژ، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا از طریق تلفن: 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ باند| تنگستن آلیاژ قهرمانی حلقه| تنگستن آلیاژ اسکن انگشتر طلا
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved