ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن آلیاژ >>تنگستن آلیاژ قطعات به پایان رسید

تنگستن آلیاژ قطعات به پایان رسید

راکم بالا آلیاژهای تنگستن تزیین سنتز خاص از تراکم، با کیفیت مکانیکی، ماشینکاری، ایمنی فرسایش، و اقتصاد است. آلیاژهای تنگستن سنگین یک نقطه میعان فوق العاده بالا و دارای چگالی دو بار که از فولاد و دو برابر سنگین تر از سرب. میزان تنگستن، در آلیاژهای تنگستن محاکمه و درست، متفاوت از 90 تا 98 درصد وزن و توضیح پشت چگالی بالا است. این مواد چند منظوره به نقاط مفید مورد علاقه در هنگام با مواد با چگالی بالا مورد قبول، برای مثال اورانیوم یا سرب مقایسه شده است. خطرات بهداشتی با وجود سرب بسیار زیاد هستند. آلیاژهای تنگستن تزیین امن تر انتخابی به منجر شود، و تراکم بالاتر خود علاوه بر سبب آنها را به برگزاری شکل خود را بهتر، حتی در شرایط بزرگ است. در حالی که اورانیوم ارائه می دهد ضخامت مشابه، طبیعت غیر قابل پیش بینی، دفع گران و صدور مجوز مورد نیاز خود را کار با آن به چالش کشیدن. ما عرضه به پایان رسید و نیمهتمام محصولات آلیاژ ت تنگستن.

تنگستن آلیاژ قطعات ممکن است در یک حرکت بسیار همه فن حریف از بخش های مدرن و استانی را کشف کرد، همه آنها در یک چیز به عنوان یک نقطه بازگو: خواص خوب، فرسایش و سایش. ما در حال حاضر به تلاش ما برای ارائه محصولات رقابتی را برای شما.

 

اگر شما هر گونه علاقه در متخلخل آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com و یا با تلفن:00 86 592 5129696.

لینک های مربوطه: فرایند تولید تنگستن آلیاژ| تنگستن آلیاژ کاربرد | تنگستن سنگین آلیاژ ماشین
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved