ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن آلیاژ >>آلیاژهای تنگستن فوق العاده ورق نازک

آلیاژهای تنگستن فوق العاده ورق نازک

آلیاژهای تنگستن فوق العاده ورق نازک W-نیکل، آهن، W-Ni در: از تنگستن بر اساس آلیاژهای شبه، که در آن تنگستن با برخی از عناصر آلیاژی دیگر مانند نیکل، آهن، مس، کبالت، مولیبدن، و Cr و غیره ورق آلیاژ تنگستن در چند گروه طبقه بندی ترکیب ساخته شده -Cu، W-CO، W-WC-مس، W-Cu و W-نقره با توجه به عناصر آلیاژی و برنامه های کاربردی. ورق آلیاژ تنگستن یکی از محصولات برجسته ما است.
tungsten alloy sheet
تنگستن آلیاژ ورق نازک فوق العاده

با چگالی بالا، مدول الاستیسیته؛ استحکام، سختی بالا و استحکام، بسیار عالی رسانایی حرارتی، ضریب انبساط حرارتی کم، جذب بالا به اشعه ایکس و اشعه گاما با جوشکاری و ماشینکاری آلیاژ توانایی.تنگستن فوق العاده ورق های نازک پیدا کردن برنامه های بسیاری در فضا، هوانوردی، نظامی، نفت حفاری، دستگاه های الکتریکی، صنایع پزشکی و سیستم های اندازه گیری و همچنین. ورق آلیاژ تنگستن، به خصوص نازک استفاده می شود اغلب، حتی اگر، آنها بیشترین مشکل به تولید است. بر اساس فن آوری های ثبت شرکت، آن را از چگالی بالا ورق آلیاژ تنگستن دارای تولید انبوه و صادرات به بسیاری از کشورها و مناطق مانند ایالات متحده آمریکا، مکزیک، و اروپا است. ورق فوق العاده نازک با چگالی بالا تنگستن آلیاژ جایزه سلام فن آوری پیشرفته تعلق می گیرد.

موارد زیر تصاویر از آلیاژ تنگستن ورق

روش تولید با چگالی بالا آلیاژ تنگستن ورق فوق العاده نازک با بهره گیری از یک ورق یا فویل بستر نازک دام از یک جزء در آلیاژها ابتدا به عنوان یک ماده اولیه. مخلوطی تجویز پودر تنگستن و پودر های تشکیل دهنده آلیاژ فلزی دوم، مانند نیکل، بر بستر بارگذاری شده و تا حدی در یک کوره اتمسفر محافظ تثبیت به شکل یک آلیاژ تنگستن اسکلت ورق های متخلخل است که همچنین بخشی به بستر پیوند می خورند.

tungsten alloy ultra thin sheets
تنگستن آلیاژ ورق

ورق آلیاژ تنگستن است و سپس ترجیحا در یک فضای محافظت سرد می شود و چیده به طول مورد نظر. قطعات به اندازه ورق آلیاژ تنگستن در به تدریج افزایش درجه حرارت به نقطه بالاتر از نقطه ذوب بستر، که در آن بر ورق بستر و یا ذوب فویل و ارتشاح متخلخل اسکلت آلیاژ تنگستن برای تکمیل چگالش از پس از آن در یک فضای محافظت بیشتر گرم ورق آلیاژ تtungsten.

مشخصات تنگستن آلیاژ ورق نازک فوق العاده:
لاغری: 0.03—0.09mm
عرض: 50-200mm
طول: >=100mm

ضخامت ورق نورد آلیاژ تنگستن به شرح زیر است:
فویل - ضخامت کمتر از 0.005 در. (0.13 mm).
ورق - ضخامت کمتر از یا برابر با 0.187 اینچ (4.75 میلی متر) به بزرگتر یا مساوی به 0.005 اینچ (0.13 mm)
صفحه - ضخامت بیشتر از یا برابر با 0.188 اینچ(4.75 mm).

tungsten alloy ultra thin sheet
Tungsten Alloy Ultra Thin Sheet

ما می توانیم تمام انواع بالاترین کیفیت آلیاژ تنگستن فوق العاده ورق، ورق آلیاژ تنگستن با توجه به نیاز خود را فراهم می کند. ورق آلیاژ تنگستن ارائه شده توسط ما واجد شرایط است.

موارد استفاده از آلیاژ تنگستن ورق نازک فوق العاده:
آلیاژ تنگستن ورق نازک فوق العاده در زمینه نورپردازی LED، تلویزیون، تخته مدار استفاده می شود؛ همچنین برای دیگر جنبه های الکتریکی، از جمله الکترودها EDM، الکترود جوشکاری مقاومت در برابر، نقطه های الکترولیتی، تماس قطع کننده مدار هوا، بلوک ناراحت کننده، بستر IC استفاده می شود.
آلیاژ تنگستن ورق فوق العاده نازک همچنین می تواند در اپل، آی فون استفاده می شود، و همچنین به عنوان فرو رفتن حرارت CPU.

اگر شما علاقه به آلیاژ تنگستن فوق العاده نازک ورق یا آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, یا تلفن0086 592 512 9696, ما در خدمت شما هستند !

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن سنگین صفحه| تنگستن سنگین آلیاژ متخلخل| تنگستن سنگین آلیاژ ماشین
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved