ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن آلیاژ >>تنگستن آلیاژ قطره آب شکل

تنگستن آلیاژ قطره آب شکل

تنگستن آلیاژ قطره آب شکل وزن ماهیگیری واقعا به یک راه موثر و گسترده از تقلب کرم و صید ماهی تبدیل شده است. آن وزن از ویژگی های یک کلیپ با کیفیت بالا طراحی شده برای نگه داشتن خط بدون گره زدن یک گره و لیز کردن دکل زمانی که آنها تا بدون شکستن خاموش قلاب آویزان است. سپس، همه شما باید انجام دهید این کلیپ در وزن دیگری است و شما را به ماهیگیری بدون دوباره بستن طیف دکل.

از آنجا که آلیاژ تنگستن چگال تر از سرب است، وزن شکل قطره آب ارائه یک طراحی جمع و جور تر کوچکتر در مقایسه با بخش ضد سرب خود را در وزن فیزیکی. حدود 25 درصد کوچکتر از وزن سرب معمولی در وزن فیزیکی.

وزن ماهیگیری است فلزی نادر است که یک جایگزین ایده آل وزن ماهیگیری منجر ساخته شده است. این چسب قوی، حالت نیمه جامد، نرم برای مدت طولانی است. آلیاژ تنگستن تمرکز حداکثر وزن در کوچکترین فضای ممکن است. آنها اغلب به عنوان وزنه تعادل در زمینه های ورزشی، از قبیل وزنه قلاب ماهیگیری، وزن گلف، و غیره استفاده می شود

Water drop shape tungsten alloy Water drop shape tungsten alloy Water drop shape tungsten alloy

آلیاژ تنگستن شکل قطره آب وزن ایجاد دو بار صدای سرب به عنوان ساختار آن اطلاعات تماس، و وزن شکل قطره آب به سرعت با خواص جرم بالا و حجم کم. علاوه بر این، وزن شکل قطره آب سازگار با محیط زیست، غیر سمی و بی خطر هستند.

تنگستن چین می تواند وزن آلیاژ تنگستن ماهیگیری، دانه های تنگستن، جست و خیز کردن تنگستن در شکل های مختلف، مانند شکل قطره آب، شکل گلوله، لوله، نیمه رها کردن و سیلندر را ارائه دهد. علاوه بر این، تنگستن چین می تواند وزن ماهیگیری با توجه به نقشه های مشتریان ساخت.

لطفا دریغ نکنید با ما تماس بگیرید اگر شما هر گونه سوال در مورد آلیاژ تنگستن قطره آب وزن ماهیگیری شکل دارند. آدرس ایمیل ما این است کهsales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com. و شما می توانید با ما تماس بگیرید: 0086 592 5129595/5129696/5127878.

لینک های مربوطه: تنگستن بتونه ماهیگیری| تنگستن آلیاژ وزن کرم | آلیاژهای تنگستن دریای ماهیگیری وزن
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved