ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن آلیاژ >> تنگستن آلیاژ بلوک

تنگستن آلیاژ بلوک

بلوک آلیاژ تنگستن محصول با شکل منظم، مانند مربع، مستطیل و دیگر شکل های منظم است. نیکل، تیتانیوم و سرب نیز در بلوک ضمنی. چرا ما آلیاژ تنگستن انتخاب می کنید به مواد از محصول به جای آنها، به پیروی از دلایل است. این شخصیت های برقی و حرارتی بسیار عالی با چگالی بالا 16 g / cm3 است به 18.5g / cm3 است، که بسیار بالاتر از نیکل، تیتانیوم و سرب. بلوک تنگستن آلیاژ همچنین استحکام مکانیکی خوب و ضریب کوچکی از گسترش و مدول الاستیک بزرگ است.

خواص تنگستن آلیاژ بلوک

نگستن alloy block
بلوک تنگستن آلیاژ یک نوع ماتریس بر اساس W-با محتوای W از 85-99٪ است. نگه داشتن خواص فاز تنگستن آلیاژ اولیه تراکم بلوک می تواند تا 16 .5-19.0g / cm3 است، ساخت محصول وزنه ایده آل برای وسایل نقلیه مانند اتومبیل های مسابقه، هواپیما و قایق های بادبانی که در آن اندازه نقش مهمی ایفا می کند. این مقاومت به خوردگی عالی و ماشینکاری است.

تنگستن آلیاژ نرم افزار بلوک

همزمان با خواص فوق، معمولا، آلیاژ تنگستن می تواند به عنوان بخش هایی از دفاع نظامی، قالب اکستروژن تولید، برخی از وزنه، مانند وزنه قایق بادبانی، وزنه خودرو، وزنه هواپیمایی، وزنه هلیکوپتر، وزنه قایق، وزنه تانک، و غیره

قالب اکستروژن یکی از تکنیک های مورد استفاده در تشکیل پردازش مواد، شامل مجبور قطعه کار را از طریق یک قالب، در نتیجه سطح مقطع آن کاهش و افزایش طول آن است. بلوک تنگستن آلیاژ ماده محبوب برای اکستروژن قالب به دلیل نقطه ذوب بالا و مقاومت در برابر خوردگی است.

مزایای استفاده از تنگستن آلیاژ بلوک

چرا ما آلیاژ تنگستن اتخاذ برای بخشهایی از اکستروژن به جای سرب یا آلومینیوم یا بلوک مواد دیگر می میرند؟ از آنجا که آلیاژ تنگستن دارای نقطه ذوب بالا از بیش از ده برابر بیشتر از سرب، که در فرایند دای مهم است. دلیل دیگر این است تنگستن آلیاژهای سختی بالا. دلیل این است که حتی مهم تر این است که آلیاژ تنگستن سازگار با محیط زیست و غیر سمی است.

نگستن gold plate  نگستن heavy alloy block نگستن gold plate

اگر شما علاقه مند هستند، لطفا احساس رایگان برای تماس sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com,و یا تماس 00 86 592 512 9696. ما در خدمت شما هستند!

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved