ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن آلیاژ >>تنگستن آلیاژ نکته

تنگستن آلیاژ نکته

تنگستن آلیاژ نکته چیست؟

tungsten alloy tip
تنگستن آلیاژ نکته
تنگستن آلیاژ نوک کوچک در حجم و بسیار متراکم است، که به معنی آن را می توان در تمام زمینه ها که با استفاده از قطعات کوچک اما سنگین استفاده می شود. تنگستن آلیاژ سنگین نوک می تواند به عنوان وزنه تعادل بسیار دقیق برای اتومبیل های مسابقه، قایق، قایق بادبانی استفاده می شود؛ بادبانی، هواپیما، هلیکوپتر، موشک، تانک، زمینه ابزار دقیق همچنین می توانید از تنگستن آلیاژ سنگین راهنمایی ما بهره مند شوند. وسیله ارتعاش و نوسان تلفن همراه، مکعب ساعت، ساعت مچی خود سیم پیچ، دارندگان تلفات ضد لرزش، وزن چرخ لنگر، و غیره هم اکنون می توانید کوچک ساخته شده است و نگه داشتن جرم آنهاست.

تنگستن آلیاژ نکته نرم افزار

راهنمایی آلیاژ تنگستن می تواند به عنوان وسیله ارتعاش و نوسان برای ساعت یا تلفن همراه استفاده می شود. هنگامی که تلفن همراه یا ساعت ارتعاش است، یک حرکت غیر عادی است، که توسط موتور عجیب و غریب متصل به اجزای ارتعاش باعث وجود دارد. به عنوان مرکز گرانش غیر عادی است، و در روتور موتور نیست، تلفن همراه و یا ساعت بلرزد. در این مورد، جزء با مقاومت به سایش خوب و وزن مخصوص بالا مورد نیاز است.

tungsten alloy tips
تنگستن آلیاژ نکات
فضا به جای وزنه می تواند بسیار محدود است. آلیاژ تنگستن، با چگالی آن بین 16.5 / cm 3 و 18.5 / M3 به نظر می رسد یک راه حل کامل است. تراکم 50 درصد بالاتر از سرب و بسیار بالاتر از فولاد، آن را یک ماده ایده آل برای وزنه تعادل است. تنگستن چین راهنمایی آلیاژ تنگستن می تواند زندگی وزنه به دلیل مقاومت در برابر سایش آن را طولانی کند. علاوه بر این، تنگستن آلیاژ سنگین راهنمایی سازگار با محیط زیست و جایگزین غیر سمی به منجر شود. آلیاژ تنگستن می تواند به راحتی به تقریبا هر شکل ماشین و مقاومت در برابر خوردگی خوب است. وزنه آلیاژ تنگستن به سیستم کنترل زمین از بسیاری از طرح های پروانه به عنوان یک دستگاه با خرابی امن برای جلوگیری از overspeeding گنجانیده شده است. چه تر است، نوک آلیاژ تنگستن سنگین به چرخش فلایویل از کنترل ژیروسکوپی به ذخیره سازی انرژی جنبشی گنجانیده شده است.

راهنمایی آلیاژ تنگستن برای برای تنظیم مرکز ثقل مثلث و فرکانس نوسان در پرتوهای لیزر استفاده می شود.

اگر شما می خواهید به دانستن جزئیات بیشتر در مورد نوک آلیاژ تنگستن آلیاژ تنگستن و یا راهنمایی، لطفا احساس رایگان با ما تماس بگیرید پست الکترونیک: sales@chinatungsten.com یا از طریق تلفن: 0086 592 5129696.

لینک های مربوطه: تنگستن آلیاژ پلت| تنگستن آلیاژ متخلخل| تنگستن آلیاژ ماشین
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved