ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
پرس و جو، پیشنهاد، نظر و. بازخورد
خانه >> نگستن آلیاژ >>تنگستن آلیاژ توپ

تنگستن آلیاژ توپ

تنگستن آلیاژ توپ کوچک در حجم اما بسیار متراکم است، که به معنی محصول را می توان در زمینه های مختلف نیاز به قطعات کوچک اما سنگین، مانند وزنه باشگاه گلف، وزن ماهیگیری، وزنه برای کاربردهای نظامی، پرتابه در مهمات سلاح های موشکی، زره سوراخ کردن استفاده می شود، گلوله های شکار، قطعات پیش ساخته، سلاح موشکی، زره سوراخ کردن مهمات؛ وزنه برای ورود به سیستم نفت؛ همچنین برخی از زمینه های مربوط با صنعت دقیق، مانند ویبراتور تلفن همراه، مکعب ساعت، ساعت مچی خود سیم پیچ، دارندگان تلفات ضد لرزش، وزن چرخ لنگر، و غیره تنگستن سنگین توپ آلیاژ یا وزن تنگستن به طور گسترده در وزن استفاده می شود یا تعادل صنعتی و در نظامی است.

تنگستن آلیاژ توپ مقدمه

نگستن heavy alloy balls
1.قطر: 1.0mm-100.0mm
2. تراکم: 15.8-18.75 g/cm3
3. ترکیب بندی: محتوای W: 85-99٪، W-نیکل، آهن، W، نیکل، مس
4. سطح: سینتر، فرفورژه، گراندد

توپ آلیاژ تنگستن به طور گسترده ای در شیر توپی و بلبرینگ استفاده می شود. ما می توانیم درجات و اندازه از آلیاژ تنگستن توپ.و شرایط سخت از هر روش های مختلف برای اطمینان حاصل شود که محصولات تولید شده مطابق به شدت با درخواست خود را ارائه دهد. ما تصویب تکنیک های پیشرفته و در بالاترین کیفیت مواد بستگی دارد. کالا تنگستن چین دارای لطیفه بالا دوام و مقاومت در برابر سایش، که می تواند زندگی از تحمل را بهبود بخشد، در حالی که بالا بردن ارزش محصولات خود را.

تنگستن آلیاژ توپ به عنوان شات شکار برای تفنگ ساچمه ای استفاده می شود. تفنگ ساچمهای اسلحه گرم است که معمولا با استفاده از پلت پر پوسته به جای استفاده از گلوله است. گلوله شات از یک تفنگ ساچمهای گسترش پس از خروج از هر بشکه، و قدرت به اتهام سوزاندن در میان گلوله تقسیم شده است، به این معنی که انرژی از هر یک توپ از ضربه نسبتا کم است. در یک زمینه شکار، آن را می سازد تفنگ ساچمه ای در درجه اول برای شکار پرندگان و دیگر بازی های کوچک مفید است.

نگستن alloy ball نگستن heavy alloy ball نگستن alloy balls

مزایای استفاده از تنگستن آلیاژ توپ در نظامی

آلیاژ تنگستن توپ ارائه، غیر سمی و سازگار با محیط زیست جایگزین امن تر به منجر شود. تراکم بالاتر خود آنها را قادر به نگه شکل خود را بهتر، حتی تحت شرایط شدید. در حالی که اورانیوم رقیق ارائه می دهد تراکم مقایسه، ماهیت فرار و الزامات صدور مجوز خاص مورد نیاز برای مواد رادیواکتیو کار با آن را دشوار و گران است. تنگستن چین ارائه می دهد انواع آلیاژهای با چگالی بالا، در دسترس به عنوان ROTF (خشن، بزرگ به پایان برساند) مواد، کافه ها، کره ها، صفحات و یا میله های. ما همچنین قابلیت ماشین کاری گسترده، اجازه می دهد ما را به ارائه وزن میل لنگ در اندازه های استاندارد و یا محصولات سفارشی به پایان رسید به مشخصات دقیق خود را.

تنگستن آلیاژ توپ قلم مهره

این است که در تولید مهره قلم استفاده می شود، نوک خود کار به طور کلی از هم فولاد ضد زنگ یا آلیاژ تنگستن ساخته شده است. آلیاژ تنگستن مهره قلم توپ تمایل دارند که در قلم با کیفیت خوب استفاده شود. خود کار نوک آن معمولا استفاده می شود مدت طولانی، و نوشتن نیز بسیار روان.

این است که در تولید مهره قلم استفاده می شود، نوک خود کار به طور کلی از هم فولاد ضد زنگ یا آلیاژ تنگستن ساخته شده است. آلیاژ تنگستن مهره قلم توپ تمایل دارند که در قلم با کیفیت خوب استفاده شود. خود کار نوک آن معمولا استفاده می شود مدت طولانی، و نوشتن نیز بسیار روان.

اگر شما هر گونه علاقه در توپ آلیاژ تنگستن، لطفا احساس رایگان به ما ایمیل: sales@chinatungsten.com و یا با ما تماس بگیرید: 0086 592 512 9696, 0086 592 512 9595.ما در خدمت شما هستند.

لینک های مربوطه: آلیاژ تنگستن چه خبر| تنگستن آلیاژ سنگین نمرات| تنگستن آلیاژ سنگین نرم افزار
نشانی:3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
تایید شده توسط MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - Chinatungsten Online All Rights Reserved