ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >> tungsten Alaşım >>Tungsten Alaşım Küre

Tungsten Alaşım Küre

Tungsten alaşım Küre Nedir?

Tungsten alaşım küre benzer ama tungsten topu aynıdır. yüksek sıcaklığa, yüksek yoğunluklu, büyük sertlik ve direnci çeşitli alanlarda aranılan malzeme biri yapmak.

tungsten alaşım küre
Tungsten Alaşım Küreler

Tungsten Alaşım Kürelerin Uygulaması

Tungsten alaşım küre küçük ama ağır parçalar gerektiren alanlarda kullanılabilir, yani hacim olarak çok yoğun ve küçüktür. füze silah, zırh delici mühimmat golf kulüpleri, balıkçılık ağırlıkları, askeri savunma için karşı ağırlık, mermiler, av ekipmanları, av silah için karşı ağırlık, prefabrik parçalar halinde karşı ağırlıklar; Yağ giriş için karşı ağırlıklar; Ayrıca vb cep telefonu vibratör, saat küp, kendinden kurmalı saatler, titreşim önleyici otoyol sahipleri, volan ağırlıkları gibi hassas sektöründe bazı alanlar, birçok tungsten alaşım kullanımları arasında bulunmaktadır.

ungsten Alaşım Küreler Balıkçılık Ağırlıkları için

Tungsten alaşım küre iki katı pirinç gibi ağır ve kurşun daha ağırdır. derin aşağı gitmek zorunda herhangi bir sinek için mükemmeldir. Izin balıkçıları balık derin yalan nerede hızlı akan suda balık. Ayrıca, toksik olmayan ve çevre dostudur. tungsten boncuk gibi ürün bir balıkçı ağırlığı olarak kullanılır iken. olta topla buluştu gitmek yapmak top iki küçük delik vardır. Bir cazibesine veya terminal kurulumunun bir parçası olarak boncuk ilave bazı dikkat çekici gürültü ekleyerek harika bir yoldur. Büyük ağız bas dahil olmak üzere birçok balık, doğal olarak meraklı ve boncuk clacking ses çekilebilir. gürültü faktörü ile birlikte, su içinde bir boncuk flaş balık seyir için güçlü bir çeker olabilir. tungsten alaşım küreler solucan balıkçılık sanatını devrim yarattı.

Alt yapı balık yakalamak için çok önemlidir ve şimdi daha kolay hissedebiliyorum. Olursa olsun kum, çakıl, kaya, çamur ya da ahşap ise. Her zamankinden daha birbirlerini çok daha kolay ayırt edebilirsiniz. Eğer gitti ama sürece geleneksel kurşun ağırlığı, gerçekten ağır herşey aynı hissetti. Yani tungsten balıkçılık ağırlık balıkçıları arasında daha popüler hale gelecektir.

Balıkçılık platin / Ağırlıklar olarak tungsten alaşım Küre Avantajları

tungsten alaşım küre
1. Küçük hacimli
Geleneksel kurşun balıkçılık ağırlıkları daha küçük yüksek yoğunluklu yapma tungsten alaşım balıkçılık platin / ağırlıkları. Çünkü onun küçük boyutta bir kurşun platin daha az yukarı asılacaktır.
2. Sertlik
Tungsten alaşım küreler kurşun balıkçılık kilo daha zordur. Bu balık jowl içinde sıkışmış olmayacak. Yani şekil uzun muhafaza edilecektir.
3. Güçlü rüzgar direnci
tungsten yüksek yoğunluklu, tungsten alaşım balıkçılık platin balıkçılık kolaylaştırır. Tungsten alaşım küreler son derece hassas ve aslında alt sizin yem vb fırça, kayalar, çamur gibi, içine darbeleme ne yapılır ve ne "hissediyorum" yardımcı olabilir

Tungsten balıkçılık ağırlıkları / gözleri zehirli ve giderek bir çevresel tehlike etiketli ediliyor olan ağırlıkları, kurşun için ideal, çevre dostu bir alternatiftir.

tungsten alaşım küre hakkında resimler:

tungsten alaşım küre tungsten alaşım küre tungsten alaşım küre

Eğer tungsten alaşım alanlarında ilgi varsa, sadece satış ekibimizle irtibata geçmekten çekinmeyin sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved