ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Altın kaplama Tungsten >>Tungsten Alaşım Sahte Gold Bar

Tungsten Alaşım Sahte Gold Bar

Yüksek kalitede algılama tungsten alaşım sahte altın çubuk son derece zor olacaktır. Büyük olasılıkla test edilen bara önemli ve malzeme değişiklikleri gerektirir ve hallmarkhalloween doğruluğu haklı olsaydı, bu olumsuz pazarlanabilirliğini etkileyecektir. Bazı uygulamalar sahte altın olmak tungsten gerektirir. Tungsten sahte altın bar başlıca nedenleri korozyondan tel korumak için ya da diğer metallere lehim için vardır.

Ayrıca, tungsten alaşım ürünleri bu yüzden daha iyi bir elektrik iletkenliği parça bulunmaktadır ve dünya sanayi gelişimine büyük katkıda tungsten alaşım sahte altın bar olarak yapılmış olabilir. Yani tungsten sahte altın enerji tasarrufu ve çevreye hiçbir kirlilik tehdit oluşturduğu ve sürdürülebilir bir kalkınmanın sağlanabilmesi için böylece koştu.

Uyarı: Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp .. üretiminde uzmanlaşmış ve ikiden fazla Decades için tungsten sahte altın ve diğer tungsten ilgili ürünler satan uzmanlaşmış bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Bizim tungsten sahte altın ürün sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla bizim altın kaplama tungsten alaşım ürünleri kullanmayın etmeyiniz.

Volfram Sahte Altın Ürünleri Resimleri

Sahte Altın Tuğla tungsten
Sahte Gold Bar tungsten

Eğer tungsten sahte altın ürünleri ilgilenen varsa BU NEDENLE, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Ağır Alaşım kullanır | Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması | Ağır Alaşım Avantajları Tungsten
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved