ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Altın kaplama Tungsten >>Tungsten Alaşım Sahte Altın Tuğla

Tungsten Alaşım Sahte Altın Tuğla

Çeşitli farklı metaller ve alaşımlar oluşturmak için kullanılan tungsten alaşım sahte altın tuğla, nedeni, ve doğasına, sahte bağlı olarak değişir.

Biz en sık tungsten alaşım sahte altın tuğla kullanılan bakınız alaşım o sovereigns Ortadoğu'da yapılan ve 21ct işaretli (ama Arapça), örneğin, altı altın ve altın 22ct aksine biz, tez Yaklaşık Genellikle 21ct olduğuna inanıyoruz , Biz de yaklaşık 18 ila 20 ayar altın gibi görünen sahte altın tuğla hükümdarlarını tungsten görmek yanı sıra bazı bakır veya bronzdan yapılmış.

Bu paragraf eklendi hemen önce, biz kurşun Yaygın tungsten alaşım sahte altın tuğla yapmak için kullanılır yaptım ifade ederek yatırım altın hakkında Wikipedia sayfası fark ettim. Biz altın tuğla bir yük kurşun sahte görünce biz bir oluşum içinde oldukça nadir olduğunu hatırlayamıyorum. Kurşun, çok yumuşak olması yanlış hissediyorum ve yanlış ses olur. Bu çok NEDENLE kolayca saptanabilir sahte ve herhangi bir ciddi hacimli üretim forger kurma çabası muhtemelen değer olmaz.

Platin geçmişte kullanılmıştır!

Biz de tungsten alaşım sahte altın tuğla Tüm bunlar, raporlar tungsten can ya da altın tuğla taklit etmek için kullanılır yaptığını görüyoruz. Henüz tungsten sahte görülen ve olası tungsten çalışmak oldukça zor olması gerektiği gibi dikkate asla.

Uyarı: Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp .. üretiminde uzmanlaşmış ve ikiden fazla Decades için tungsten sahte altın tuğla ve tungsten ilgili ürünler satan uzmanlaşmış bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Ürünümüz sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla bizim tungsten sahte altın ürünleri kullanmayın etmeyiniz.

Eğer tungsten alaşım sahte altın tuğla ilgi iseniz BU NEDENLE, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Üretici| Tungsten Ağır Alaşım imalatı Süreci
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved