ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Altın kaplama Tungsten >>Tungsten Alaşım Sahte Altın Uygulaması

Tungsten Alaşım Sahte Altın Uygulaması

Tungsten alaşım sahte altın Bu ürünler bazı alanlar için özel hediye olarak kabul edilebilir. Eğer büyük bir sigorta şirketi, uluslararası işletme, stok komisyoncu, yöneticiye iseniz, bizim ürün VIP müşterilere hediyelik eşya ya da hediye olarak şirketinizin adını kazınmış kullanabilirsiniz. Çok fazla maliyet olmadan çok iyi bir hediye olduğunu ve tungsten ağır alaşım sahte altın ürünleri, bu nedenle işiniz için daha fazla müşteri çekmek olabilir.

Kolayca kaynak Altın tabaka korozyon direnci, iyi iletkenlik, yüksek sıcaklık ve aşınma direnci Belirli derecesi (sert altın değinen) ve Yaygın, hassas aletler baskılı devre kartları, entegre devreler, kabuk ve tüp kaplama kullanılır ve böylece koştu elektrik temas. bir altın tabakası donuklaşma-önleyici iyi bir performans renk bozulmasını engellemek için tungsten alaşımı tabaka kaplanabilir. Alaşım kaplama değerli dekoratif kaplama, renk olarak kullanılan renklerin çeşitli olabilir: örneğin kaplama takı, hediyelik eşya, sanat.

Eğer bir altın satıcı vardır ve adil bir ticaret katılmak ya da vitrin içinde altın ürünleri koyarsanız Volfram sahte altın hediyeler en iyi seçimdir. Gerçek altın çalınmasını durumda, herhangi bir olası kaybını azaltmak için ürün seçebilirsiniz.

Uyarı: Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp .. üretiminde uzmanlaşmış ve ikiden fazla Decades için tungsten sahte altın ürünleri satan uzmanlaşmış bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Ürünümüz sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla bizim tungsten ağır alaşım sahte altın ürünleri kullanmayın etmeyiniz.

 

Eğer tungsten alaşım sahte altın uygulamasında ilgilenen varsa BU NEDENLE, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Üretici| Tungsten Alaşım imalatı Süreci
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved