ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Altın kaplama Tungsten >>Tungsten Alaşım Sahte Altın Çubuk

Tungsten Alaşım Sahte Altın Çubuk

Bir üst-the-line tungsten alaşım sahte altın çubuk renk, yüzey sertliği, yoğunluk, kimyasal ve mükemmel altın nükleer özelliklerini maç shoulderstand. Bunu yapmak için, İstediğin Tungste sahte altın çubuk göre her boyutta yaklaşık 1/8 inç daha küçük bir tungsten sümüklü böcek ile başlayabilir miyim, o zaman gerçek saf altın çevresinde tungsten sahte altın çubuk bir 1/16-inç tabakası attı. Altın shoulderstand olarak çaldığında Bu el sağ hissederiz, o ölü bir halka olurdu, ürünün tam doğru miktarda tartmak, sağ Kimyasal olur test edilir, ve eminim bu bilmiyorum ama, ben tungsten düşünüyorum bu nedenle x-ışını florasan tarama geçerdi sahte altın çubuk alaşım, herhangi bir tungsten ulaşmasını röntgen durdurmak için yeterli olmanın saf altın 1/16 "katmanı. Hemen hemen öyle öğrenmek için matkap olurdu sahte.

Uyarı: Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp .. üretiminde uzmanlaşmış ve ikiden fazla Decades için tungsten alaşım sahte altın çubuk ve diğer tungsten ilgili ürünler satan uzmanlaşmış bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Biz profesyonel bir tungsten sahte altın çubuk üreticisi. Ürünümüz ve diğer tungsten ürün sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla ürünlerimizi kullanan etmeyiniz. Biz gereksinimleri olarak bunun her türlü sağlayın edebilirsiniz.

 

Eğer tungsten sahte altın çubuk ilgilenen varsa BU NEDENLE, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Üretici| Tungsten Ağır Alaşım imalatı Süreci
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved