ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Altın kaplama Tungsten >>Tungsten Alaşım altın kaplama Bakım

Tungsten Alaşım altın kaplama Bakım

tungsten altın kaplama
Yani zaten tungsten alaşım altın kaplama alyanslar, sorun şimdi, nasıl o kadar uzun daha geçen yapacağız edilir? Temizlik veya tungsten ağır alaşım altın kaplama yüzük dikkat çekici orada özel yolları var mı?

Gerçekten herhangi bir özel alyans için bakım etmektir. Sadece takip edilen sentez üç kolay adımda kullanarak düğün bantları bakımı için mümkün oldukça kolay bir şekilde öğrenmek için okumaya devam edin:

Ile başlamak için, bırakarak ya da sert cisimlerle tungsten ağır alaşım altın kaplama kemer çarpmamak gerekir. Çizilmeye karşı dayanıklı olmakla birlikte, bunun kırılgan değildir diyemeyiz. Altın aksine, uysal ultra olan tüm tungsten değildir ve en iyi uygulama dikkatli olmaktır.

Eğer almak isteyeceksiniz sonraki adım sadece sabun ve su ile tungsten altın kaplama yüzük temizlemektir. Asla alyans sentez maddeler lekelenme neden dolayı tungsten ve korozyona temizlik, buharlı temizleyici, iyonik temizleyiciler ya da diğer kimyasalları kuyumcu ultrasonik temizleyici kullanın.

Üçüncü ve son adım kuru bezle tungsten ağır alaşım altın kaplama yüzük kuru olduğunu. O lekelenme neden olur çünkü havanın tungsten ağır alaşım altın kaplama yüzük kurumaya asla.

tungsten altın kaplama

Basitçe dikkatle yukarıda belirtilen adımları gözlemlemek. Bunu yaptığınızda, size kolayca ve sorunsuz tungsten ağır alaşım altın kaplama düğün bantları bakımı mümkün olacaktır. Bu süreç epeyce diğerleri için çalıştı; o büyük olasılıkla iyi çalışması ve aynı zamanda sizin için mükemmel sonuçlar vermek için gidiyor! Basitçe ne yapmak gerektiğini yapmak ve tamamen yukarıda özetlenen muhtemel tehlikeleri önlemek bakım. Sonra yapmak için kalan tek şey, sen de bitince almak tungsten ağır alaşım altın kaplama düğün bantları bakımı için gidiyoruz büyük faydalar yararlanmak olacaktır.

Uyarı: Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp .. üretiminde uzmanlaşmış ve ikiden fazla Decades için tungsten ağır alaşım altın kaplama ürünleri satan uzmanlaşmış bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Bizim tungsten ağır alaşım altın kaplama ürün sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla bizim tungsten ağır alaşım altın kaplama ürünü kullanmayınız.

Eğer tungsten ağır alaşım altın kaplama ürünler için bakım ilgilenen varsa BU NEDENLE, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten Ağır Alaşım kullanır| Tungsten Ağır Alaşım Uygulaması
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved