ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Altın kaplama Tungsten >>Tungsten ve Sahte Altın

Tungsten ve Sahte Altın

Volfram Sahte Altın ne yapılır?

Sahte altın tuğla tungsten
Sahte Altın Tuğla tungsten
Hiç altın ele herkes için Göreceksiniz ilk şey başka bir şey için karşılaştırıldığında nasıl inanılmaz ağır. Aslında altın suyu inanılmaz zor taklit yapmak yerine 19:32 kat daha ağırdır.

Örneğin çelik veya kurşun için çok daha fazla yaygın metaller çok daha hafiftir. Aslında Kurşun ağırlık benzer birkaç Yaygın Bulunan metallerden biridir tüm ve olan Sahte altın tungsten 11:35 g / cm3 arasında bir yoğunluğa sahiptir. Yani 1 kg Kurşun çubuğu ürünleri çok kolayca ayırt hale boyutunda% 70'den fazla büyük olacaktır. 21.45 g / cm3 arasında bir yoğunluğa sahiptir, örneğin Platin altından daha yoğun metaller bulunmaktadır. Herkes size altın Platin Altın kaplama satmaya çalışırsa bunu alırdık olarak! Platin altından daha pahalı oz başına şu anda 300 $. Bu sadece bir eleman, Volfram bırakır! Sen sık sık tungsten gibi yazılı tungsten göreceksiniz. Wolfram ekstrakte edildiği tungsten cevher ismi ve Tungsten alaşım kimyasal simgesi W. 19:25 arasında bir özgül ağırlığa sahip olan, böylece altın sadece% 3.6 farklıdır.

Sahte altın tungsten
Sahte Altın Ürünleri Tungsten

Böyle küçük hacimli, yüksek erime noktası, mükemmel sertlik, üstün aşınma direnci, yüksek nihai çekme mukavemeti, yüksek süneklik, tungsten sahte altın ürünü ile yüksek yoğunluklu olarak her zaman kullanılmalıdır: Bu tür dart, golf kulübü, balıkçılık ağırlığı tungsten mükemmel özellikleri sahip olmak , yat, yarış arabası ve uçaklarda balast; Yani Çünkü yüksek sıcaklık dayanımı, düşük buhar basıncı, sıkıntı, ücretsiz toksik olmayan ve çevre dostu, iyi korozyon direnci, harika şok direnci gibi özelliklerinin, ürünler, bu nedenle yağ matkap ısı lavabolar, krank mili, karşı ağırlık olarak kullanılabileceğini, maden sömürü ve benzerleri. Gördüğünüz gibi, ürünlerin birçok uygulama var; Sadece bir ana alanın olduğunu. Chinatungsten Çevrimiçi okuyan ve 20 yılı aşkın için ürün ve tungsten alan araştırma, ve şimdi yurtiçinde ve yurtdışında çok sayıda müşterileri kazanmıştır edilir. Tüm ürünlerimiz dünya ses gelişimi için insanın daha iyi bir yaşam için kolaylık ve uygun içindir.

Uyarı: Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp .. üretiminde uzmanlaşmış ve ikiden fazla Decades için tungsten sahte altın ve diğer ürünler satan uzmanlaşmış bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı olarak tungsten alaşım sahte altın ürünler sağlayın edebilirsiniz. Ürünümüz sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla ürünlerimizi kullanan etmeyiniz.

Eğer tungsten sahte altın ürünleri ilgilenen varsa BU NEDENLE, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Ağır Alaşım Notlarının Volfram| Tungsten Ağır Alaşım Üretici| Tungsten Ağır Alaşım imalatı Süreci
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved