ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Altın kaplama Tungsten >>Altın kaplama Tungsten Rod

Altın kaplama Tungsten Rod

Altın kaplama Tungsten Rod

Altın kaplama Tungsten Rod
Altın kaplama Tungsten Rod
Bu, küçük bir hacme sahip yüksek yoğunluklu, yüksek erime noktası sağladığı sertlik, birçok aşınma direnci, yüksek nihai çekme mukavemeti, yüksek süneklik edilmiştir: tungsten mükemmel özelliklerine sahip olmak, altın kaplama tungsten alaşımlı çubuk ve tungsten alaşım altın başak bazı alanlar için özel hediye olarak kabul edilebilir.Altın kaplama tungsten çubuk, tungsten alaşım altın çubuk, pürüzsüz ve yanındaki görüntüleri yansıtmak mümkün bakır ayna gibi parlak olan tüm altın benzer bir yüzeye sahiptir. Benzer goldcolor ile, genellikle çok çekici ve göze hoş, ve birçok insanın düşkün olduğunu.

Altın kaplama ikamesi için Tungsten Alaşım Rod

Uluslararası kurumsal çalışıyorsanız, büyük bir sigorta şirketi hisse senedi veya yöneticisi bir komisyoncu, size VIP müşterilere hediyelik eşya ya da hediye olarak şirketinizin adını kazınmış altın kaplama tungsten alaşım çubuk veya tungsten alaşım altın çubuk kullanabilirsiniz. Çok fazla maliyet olmadan çok iyi bir hediye olduğunu ve bu nedenle işiniz için daha fazla müşteri çekmek olabilir. Tungsten alaşım altın çubuk, altın yüzden el sanatları için bir parçası olarak kullanılabilir tungsten alaşım kaplı çubuktan.

Altın kaplama Tungsten Rod
Altın kaplama Tungsten Rod

Eğer bir altın satıcı vardır ve adil bir ticaret katılmak ya da vitrin içinde altın ürünleri koyarsanız, istediğiniz ne az altın ürünleri çalıntı olduğunu. Ancak, senin parlayan altın ürünleri her zaman hırsızlar çok caziptir. Olası büyük bir kaybını azaltmak için, bir sahte, ama altın ürünleri için çok benzer bir yerine koymak iyi olur. Tungsten alaşım altın çubuk veya altın kaplama tungsten çubuk en iyi seçimdir.

Chinatungsten sadece teklif tungsten alaşım altın çubuk, altın kaplama tungsten alaşım, normal şartının gibi çubuk, ama öylesine altın kaplama tungsten çubuk, altın ikamesi için oyma ile tungsten alaşım altın çubuk sunabilir olabilir.

Uyarı: Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp .. üretiminde uzmanlaşmış ve ikiden fazla Decades için altın kaplama tungsten alaşım çubuk, altın kaplama tungsten çubuk satan uzmanlaşmış bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Ürünümüz ve tungsten alaşım altın çubuk sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla bizim altın kaplama tungsten çubuk ve tungsten alaşım altın çubuk kullanmak etmeyiniz.

Eğer tungsten alaşım altın başak ya da altın kaplama tungsten çubuk ilgi varsa, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var | Tungsten Alaşım Sınıflar | Tungsten Alaşım Uygulama
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved