ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Altın kaplama Tungsten >>Tungsten Alaşım Gold Nugget

Tungsten Alaşım Gold Nugget

Tungsten alaşım Gold Nugget Nedir?

Tungsten alaşım neredeyse 18.7 g / cm3 olabilir onun yüksek yoğunluklu olarak altın ikamesi için uygun bir malzemedir ve 19.3g / cm3 olarak gerçek altın yoğunluğuna çok yakındır. BU NEDENLE, tungsten alaşım Genellikle tungsten alaşım altın külçe üretimi için kullanılır. Tungsten alaşım altın külçe gerçek altın daha ucuz gerçek altın, hemen hemen aynı çevre dostu, yüksek yoğunluklu avantajı vardır, ve görüntü için çok daha güvenli olacaktır. BU NEDENLE, pahalı metal altın veya platin en iyi alternatiftir.

Tungsten alaşım Altın Nugget Uygulaması

Tungsten alaşım altın külçe böylece tungsten ağır alaşım altın külçe denir. Gerçek altın nadir ve pahalı olduğu için, alaşım altın külçe shoulderstand gerçek altın için mükemmel bir iyileştirici tungsten olun. Maliyeti, çok daha ucuz olmalı ve onların önemli müşterileri ya da doğum günü partisi, şirketlerin yıldönümü, şirket kutlama etkinliği, arkadaş gibi hayati arkadaşlar,: bir hediye veya hediye olarak kullanılan arkadaşlar ya da şirketler için daha popüler dinlemek daha birlikte, vb bu sergi ya da ekran güvenli Yani, belki altın iş Onların dükkanda gösterilmesi bazı barlar ihtiyaç, gerçek altın bar yerine tungsten alaşım altın külçe kullanmak için çok uygun ve güvenli olacak. En önemli faktör bu nedenle, aşınma direnci göstermektedir.

Çin Tungsten Alaşım Altın Nugget Teklif Verebilir

Chinatungsten, ana ürün biri olan Tüm tungsten alaşım altın nugget teklif olabilir. Chinatungsten nedenle müşterilerin ihtiyacına göre kazınmış tungsten alaşım altın külçeler ile teklif olabilir. Eğer tungsten alaşım altın külçe için kendi tasarım varsa Ayrıca, temas kurmaktan çekinmeyin.

Uyarı: Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp .. üretiminde uzmanlaşmış ve ikiden fazla Decades için altın kaplama külçe ve tungsten ilgili ürünler satan uzmanlaşmış bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Bizim altın kaplama külçe sadece hatıra ve dekorasyon amaçlıdır. Biz gereksinimleri olarak altın kaplama külçe her türlü sağlayın edebilirsiniz. Burada beyan: herhangi bir yasadışı amaçla bizim altın kaplama külçe ürünleri kullanmayın lütfen. Bizim tarafımızdan sunulan altın kaplama külçe ürünleri niteliklidir.

Eğer tungsten alaşım altın külçe veya altın külçe ilgilenen varsa BU NEDENLE, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Tungsten Alaşım Sınıflar| Tungsten Alaşım Uygulama
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved