ESTABLISHED 1997
ISO9001 CERTIFICATED
ev >>Altın kaplama Tungsten >>Tungsten Alaşım Altın Külçe

Tungsten Altın Kaplama Külçe

Yüzyıllar boyunca, satın alma altın kişinin zenginlik ve alım gücünü korumak için en iyi yollarından biri olarak kabul edilmiştir. Ancak altın fiyatı bazı insanlar için büyük bir sorun olduğunu. Burada tavsiye edilebilir olan tungsten alaşım altın product-- kaplama tungsten alaşım külçe altın kaplama.Sebebi sadece bunun için ama fiyat başka daha değerlidir öyle değil altın kaplama külçe.

Tungsten alaşım çevre dostu, dayanıklı ve bir sertlik malzeme, en önemli altın yoğunluğu (19.3g / cm3) yakın yoğunluğu vardır. Tungsten alaşım bu avantajlar tungsten alaşım altın kaplama külçe ürünleri bazı avantajları zevk yapar, tungsten alaşım altın külçe, altın kaplama külçe pahalı metal altın veya platin en iyi alternatiftir.

yani altın ikamesi olarak tungsten altın denilen tungsten alaşım külçe altın alaşım altın bar.Tungsten bullionis gerçek, dürüst para kaplama ve birçok para en iyi şekilde dünyaya gelmiş söylüyorlar. Bu değer bir mağaza ve kriz zamanlarında güvenli bir cennettir. Altın, dayanıklı nadir ve daha az metal şekilde dışarı giymez (ya da kağıt!) Elden ele geçince. Küçük bir miktar, Taşınan Kolayca, mal ve hizmetlerin önemli miktarda satın alabilirsiniz. Altın kaplama külçe evrensel olarak kabul edilir ve satın aldı ve tüm dünyada kolayca satılabilir.

tungsten alaşım külçe altın Altın tungsten çubuğu kaplama
Tungsten Alaşım Altın Külçe-01
Tungsten Alaşım Altın Külçe-02

Tungsten alaşım Altın ve gümüş için başvurular:


Tungsten alaşım altın külçe o kadar müşterileri, arkadaşları ve VIP için bir hediye olarak çok iyi bir seçim olduğunu, toplama layık. Altın benzer, ancak fiyat birçok kişi tarafından çok altın daha ucuz, bu yüzden sevilen vardır. Altın her zaman hırsızlar çok cazip olduğu için bu nedenle size sahte koyarsanız büyük olası azaltmak için can, yerine gerçek altın altın kaplama ürünleri ile altın dükkanlar tezgahın üzerine yerleştirilen numune olarak incelenmiş iyi bir anti-hırsızlık işlevi vardır kayıplar. Tungsten alaşım altın kaplama ürünler en iyi seçim olacaktır.

Tungsten alaşım Altın ve gümüş Detaylı Açıklama:

Malzeme: Altın (18K, 24K) ve külçe altın kaplama.
Boyutu: altın kaplama külçe Tüm boyutlar açıktır.
Tasarım: senin logolar, kelime ve resimlerin altın kaplama külçe gemäß Ücretsiz tasarım hizmeti. Altın kaplama bullionare Sizin tasarımları bu nedenle kabul edilebilir.
Süreci: döküm, kazınmış, kabartmalı, boyalı, serigrafi baskı, transfer baskı, kaplama, kaynak, vb

Altın kaplama Altının Resimleri

Altın kaplama Külçe

Uyarı: Chinatungsten Çevrimiçi (Xiamen) Manu & Satış Corp .. üretiminde uzmanlaşmış ve ikiden fazla Decades için altın kaplama külçe ve tungsten ilgili ürünler satan uzmanlaşmış bir çok profesyonel ve ciddi bir firmadır. Bizim altın kaplama tungsten alaşım külçe ürün hediyelik eşya ve dekorasyon AMAÇLI ihtiyaçlarınızı olarak altın kaplama külçe her türlü sağlayın sadece içindir. Bizim tarafımızdan sunulan herhangi bir yasadışı purpose.Gold kaplama külçe ürünler için altın kaplama külçe ürünlerini kullanmayın lütfen nitelikli: Burada ilan ediyorum.

Eğer tungsten alaşım külçe altın ya da altın kaplama külçe ilgilenen varsa BU NEDENLE, temas kurmaktan çekinmeyin lütfen sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com, veya telefon 86 592 512 9696.

İlgili Bağlantılar: Tungsten alaşım neler var| Tungsten Alaşım Sınıflar| Tungsten Alaşım Uygulama
Address: 3F, No.25 WH Rd., Xiamen Software Park Ⅱ, FJ 361008,China
sales@chinatungsten.com sales@xiamentungsten.com
 Certified by MIIT:闽B2-20090025 闽ICP备06012101号-1
Copyright©1997 - ChinaTungsten Online All Rights Reserved